Gwiazdy

Przetakiewicz pokazała syna. Przystojniak! Robi karierę w USA! Kim jest i czym się zajmuje Filip?

Gwiazdy

Przetakiewicz pokazała syna. Przystojniak! Robi karierę w USA! Kim jest i czym się zajmuje Filip?

Joanna Przetakiewicz spotkała się z Michelle Obamą, opowiedziała o tym spotkaniu w Dzień Dobry TVN. Przy okazji wspomniała o swoim synu Filipie, który robi niesamowicie dużą karierę w Stanach. Czym się zajmuje?

Więcej: Matury. Anna Lewandowska: "Zdawałam, trenowałam, uczyłam się w nocy. Miałam niemal 40 stopni gorączki"


Joanna Przetakiewicz jest rzeczniczką ruchu "Ery Nowych Kobiet" - sama go stworzyła. Bizneswoman spotkała się z Michelle Obamą w Bell Center w Montrealu, gdzie rozmawiała z nią m.in. o działaniu jej ruchu i o roli kobiet we współczesnym świecie.

Michelle jest taką kobietą z otwartymi ramionami! To potęga pierwszego wrażenie, od pierwszej sekundy patrzy ci w oczy, słucha i odpowiada na temat. Ona się przytula, ona cię dotyka, mówi jaki jesteś piękny, jest autentycznie zainteresowana. Rozmawiałyśmy kilkanaście minut - powiedziała Joanna Przetakiewicz dla Dzień Dobry TVN.

Syn Joanny Przetakiewicz robi karierę w Stanach!

Joanna Przetakiewicz ma trzech synów. W rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedziała o Filipie, który mieszka w Stanach Zjednoczonych i tam robi karierę. Filip skończył matematykę i bioinżynierię, jest odpowiedzialny za start-up, który zajmuje się produkcją urządzeń, które pozwalają czytać z oka wszystkie informacje o tobie.

Zatrudnia kilkadziesiąt osób i druga część jego firmy rozwija się również w Meksyku. Następna część będzie w Brazylii. W jego start-up zainwestował ten sam inwestor, który zainwestował w Ubera! - powiedziała dumna z syna Joanna Przetakiewicz.

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
71
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
27.01.2021
J23
podobni do Taty
23.06.2019
mój
hmm