Hobby

Na co dzień chodzi w kitlu. Swoim tańcem zachwycił jurorów gruzińskiego "Mam Talent!". Kim jest Filip Drogos?

Hobby

Na co dzień chodzi w kitlu. Swoim tańcem zachwycił jurorów gruzińskiego "Mam Talent!". Kim jest Filip Drogos?

Filip Drogos specjalnie dla naszych widzów przygotował pokaz pole dance. Po zakończeniu w studiu posypały się gromkie brawa. To właśnie tym tańcem zachwycił jurorów gruzińskiego "Mam Talent!".  

Filip Drogos brał udział w "Mam Talent!" na Słowacji, w Czechach i Niemczech. W gruzińskiej edycji talent show doszedł do półfinału, lecz ze względu na pandemię koronawirusa program został wstrzymany. W naszym studiu mogliśmy zobaczyć próbkę jego umiejętności. 

Filip Drogos o przygodzie z pole dance

Tuż po pokazie Filip zasiadł na kanapie i opowiedział o swojej przygodzie z tańcem, który towarzyszy mu od dzieciństwa. Bo nim wskoczył na rurkę, trenował jazz.

Zacząłem tańczyć w wieku 13 lat i w pewnym momencie doszedłem [do wniosku - przyp. red.], że osiągnąłem już wszystko, co chciałem. Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. I wtedy stwierdziłem, że to troszeczkę za wcześnie i postanowiłem, że wybiorę taką pasję, że to, czego się nauczyłem, będę mógł przekuć w jedną

- wyjaśnił tancerz.

I tak wybrał pole dance, a dokładniej pole art.

Staram się przekazywać emocje, jak najbardziej i całość choreograficzną. Od dziecka występuję na scenie i to jest to, co kocham

- zadeklarował. 

Tańczący elektroradiolog

Pole dance od kilku lat jest popularną formą aktywności.  Taniec na rurze ćwiczą zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wiele osób wykonuje go amatorsko. Jak stwierdził Filip, "zawodowców jest bardzo mało".

I tutaj mamy niespodziankę. Okazuje się, że pole art jest pasją Filipa. Tancerz, który zachwycił jurorów gruzińskiego "Mam Talent!" z zawodu jest elektoradiologiem. 

Z wykształcenia jestem elektoradiologiem. Pracuję w zakładzie elektroradioterapii i zajmuje się stricte pacjentami onkologicznymi

- oświadczył.

Tancerz w kitlu? Jego osoba to żywy dowód na potwierdzenie słów - chcieć, to móc. I jak widać, wcale nie trzeba się ograniczać do jednego zawodu.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
90
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0