Newsy

Lady Gaga zainspirowała naukowca. Nowy gatunek owadów nazwany na cześć wokalistki

Lady Gaga

x-news

Newsy

Lady Gaga zainspirowała naukowca. Nowy gatunek owadów nazwany na cześć wokalistki

Lady Gaga

x-news

Lady Gaga oraz jej twórczość inspirowały już wielu muzyków czy artystów. Do listy osób zaintrygowanych wokalistką można właśnie dopisać naukowca, Brendana Morrisa. Doktorant zdecydował się nazwać nowo odkryty gatunek po piosenkarce. 

Nowy gatunek koników polnych

Charakterystyczny styl Lady Gagi stał się już rozpoznawalny na całym świecie. Pewien naukowiec wykorzystał jej pseudonim sceniczny w swojej pracy. Brendan Morris jest doktorantem na Uniwersytecie w Illinois. Mężczyzna zajął się badaniem około tysiąca koników polnych, w trakcie pracy zauważył, że damski osobnik wyróżnia się na tle innych.

Owady inspirowane Lady Gagą

Mężczyzna zorientował się, że odkrył nowy gatunek owadów, który planuje dalej badać. Naukowiec nazwał je Kaikaia gaga.

Jeśli pojawi się “owad Lady Gagi” to musi to być konik polny bo one mają te szalone rogi. Wyglądają inaczej, niż wszystko co wcześniej widzieliście

- argumentuje swoją decyzję Brendan Morris. 

Nowy singiel Lady Gagi 

Owady nazwane na cześć wokalistki to nie jest jedyna nowość dotycząca gwiazdy. Sama Lady Gaga wydała ostatnio nowy singiel. To pierwszy solowy utwór artystki od trzech lat. „Stupid Love” już po kilku godzinach od premiery zdobyło milion wyświetleń w serwisie YouTube. Po sukcesie filmu "Narodziny gwiazdy" i utworu "Shallow" piosenkarka powróciła do energicznego brzmienia oraz zaskakującego wizerunku. Gaga chce, aby jej fani czerpali z jej muzyki pozytywną energię, która pozwoli im walczyć z trudnymi momentami. Piosenka promuje nadchodzący album „#LG6”.

Lady Gaga wydała nowy singiel. O czym jest "Stupid Love"?

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
72
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0