Gwiazdy

Kasia Tusk pokazała nowe zdjęcia córki na blogu

Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk

Gwiazdy

Kasia Tusk pokazała nowe zdjęcia córki na blogu

Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk

Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce i córką znanego polityka. Być może dlatego pilnie strzeże swej prywatności i rzadko publikuje zdjęcia bliskich. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pokazała uroczą fotkę swojej kilkumiesięcznej córki.  Zrobiła to jednak w swoim stylu!

Kasia Tusk z zasady nie pokazuje twarzy swojej córki.  Blogerka nie pokazuje też męża, Stanisława Cudnego. Nieliczne fotki z rodzinnego życia ukazuje najbliższych Kasi z tyłu, a dziecko przeważnie ukryte w wózku. 

Kasia Tusk pokazuje córkę

Pierwszą fotkę, na której widać dziecko w pełnej krasie Kasia Tusk opublikowała na Instagramie w sierpniu, podczas swoich włoskich wakacji w Ligurii. Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie. Podobnie jest teraz, gdy blogerka opublikowała nowy post na swoim blogu. Chociaż głównym tematem jest oświetlenie mieszkania, to na dwóch zdjęciach pojawia się córka Kasi - raz baraszkując w pościeli, raz na rękach mamy! 

Kasia Tusk jej córka

fot. Zrzut ekranu Make Life Easier


Fani serdecznie komentują śliczne fotografie blogerki. Nie da się ukryć, że są urocze i pełne czułości. Co więcej widać na nich, że maleństwo już nieźle podrosło - spora z niej dziewczynka!

Kasia Tusk mamą

Pod koniec stycznia 2019 Kasia Tusk została mamą. Ona i jej mąż Stanisław Cudny powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 

To, że blogerka urodziła córkę, wydało się przez przypadek na Twitterze, gdy obserwatorzy Donalda Tuska zaczęli gratulować mu narodzin wnuczki. Wcześniej Kasia Tusk zaskoczyła fanów informacją, że wyszła za mąż już w 2014 roku. Tusk i Cudny zaręczyli się w 2013 roku, parą są już od ponad dziesięciu lat. Kasia Tusk nadal nie zdradziła, jak ma na imię ich córka.

Co sądzisz o tym artykule?
69
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0