Gorące tematy

Kotka-milionerka. Co się stanie z kotką Karla Lagerfelda po jego śmierci?

Gorące tematy

Kotka-milionerka. Co się stanie z kotką Karla Lagerfelda po jego śmierci?

Karl Lagerfeld nie żyje, wielki projektant zmarł w wieku 85 lat. Lagerfeld miał niezwykłą słabość do swojej kotki o imieniu Choupette. Sam Lagerfeld żartował kiedyś, że gdyby małżeństwa między ludźmi a zwierzętami były dozwolone, bez wahania powiedziałby jej... sakramentalne "tak"!

Zobacz też: Karl Lagerfeld nie żyje! Miał 85 lat


Karl Lageferd nie żyje, miał 85 lat

Karl Lagerfeld zmarł w wieku miał 85 lat. Lagerfeld był jedną z największych kultowych postaci w świecie mody. W ciągu ostatnich 36 lat kierował paryskim domem mody Chanel. Lagerfeld miał niezwykłą słabość do swojej kotki o imieniu Choupette. Kotka trafiła w jego ręce jako prezent, który podarował mu pod koniec 2011 roku Baptiste Giabiconi.


Więcej: Czy wypuszczać kota z domu?


Sam Karl Lagerfeld nie miał dzieci, ale traktował ją jak własną córkę, a czasem śmiał się, że nawet jak własną... partnerkę!

- Żałuję, że nie ma jeszcze małżeństw dla ludzi i zwierząt... Nigdy bym nie przypuszczał, że mogę tak bardzo zakochać się w kocie – przyznał Karl Lagerfeld w jednym z wywiadów dla CNN.

Kotka Karla Lagerfelda - ma miliony euro na koncie!

Kotka Karla Lagerfelda jest z pewnością jednym z najbogatszych zwierzaków świata. Choupette w samym 2014 roku zarobiła... 3 miliony euro - wystąpiła m.in. w kampanii Opla Corsy i własnej linii kosmetyków. 

Zobacz film: Joanna Kulig urodziła, kto odziedziczy majątek Karla Lagerfelda? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także: Najpopularniejsze koty rasowe


Choupette ma swój własny profil na Instagramie, na którym śledzi ją i jej luksusowe życie ponad 120 tysięcy fanów. 

Niektórzy żartują, że w związku z tym, że Karl Lagerfeld nie miał dzieci, jego majątek może odziedziczyć... jego kotka! Majątek Lagerfelda szacowany jest na około 125 milionów dolarów. 

Co teraz stanie się z kotką Choupette? Za życia Lagerfelda opiekowały się nią dwie nianie. Prawdopodobnie jedna z nich zaopiekuje się Choupette na stałe.


Więcej: Najpopularniejsze imiona dla kotów

Karl Lagerfeld kochał swoją kotkę Choupette ponad życie. Czasem żartował, że chciałby aby Choupette została jego żoną.Co sądzisz o tym artykule?
39
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
07.03.2019
kociara
Kuwety są przepiękne, to jest dzieło artystyczne, kibicuję tym Wspaniałym Ludziom i życzę Im sukcesu , trzymam kciuki za pomyślność tak wspaniałego nowatorskiego przedsięwzięcia.