Gwiazdy

Jak dziś wygląda gwiazda klipu „Last Christmas”? Kathy Hill przeszła spektakularną metamorfozę

Gwiazdy

Jak dziś wygląda gwiazda klipu „Last Christmas”? Kathy Hill przeszła spektakularną metamorfozę

Piosenka „Last Christmas” to utwór, który każdego roku przed świętami rozbrzmiewa w naszych domach, samochodach i sklepach. Pamiętacie ten teledysk? Zgrała w nim między innymi Kathy Hill, która złamała serce George'owi Michaelowi. Zobaczcie, jak modelka wygląda po 35 latach od premiery świątecznego hitu. 

W grudniu tego roku piosenka „Last Christmas” obchodziła swoje 35-lecie. W świątecznym hicie wystąpili członkowie zespołu Wham!, George Michael i Andrew Ridgeley oraz modelka Kathy Hill, która przez ten czas przeszła niesamowitą metamorfozę. Po 28-letniej brunetce z kręconymi włosami nie ma już śladu.

Kathy Hill – metamorfoza

Kathy Hill przez lata bardzo się zmieniła. 63-letnia modelka zerwała z wizerunkiem brunetki i stała się blondynką. Jej najnowsze zdjęcia oglądać możemy na Instagrmie, gwiazda od jakiegoś czasu prowadzi swoje oficjalne konto. Co więcej, Kathy nie rozstaje się z modelingiem i wciąż jest aktywna zawodowo. Wszystko dzięki ponadczasowej urodzie, która sprawia, że dla modelki czas się zatrzymał. Mimo wieku Kathy zachwyca swoją urodą i sylwetką. Ciężko uwierzyć, że gwiazda ma już ponad 60 lat.

 Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
51
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0