Gwiazdy

Jak dziś wygląda gwiazda klipu „Last Christmas”? Kathy Hill przeszła spektakularną metamorfozę

Piosenka „Last Christmas” to utwór, który każdego roku przed świętami rozbrzmiewa w naszych domach, samochodach i sklepach. Pamiętacie ten teledysk? Zgrała w nim między innymi Kathy Hill, która złamała serce George'owi Michaelowi. Zobaczcie, jak modelka wygląda po 35 latach od premiery świątecznego hitu. 

W grudniu tego roku piosenka „Last Christmas” obchodziła swoje 35-lecie. W świątecznym hicie wystąpili członkowie zespołu Wham!, George Michael i Andrew Ridgeley oraz modelka Kathy Hill, która przez ten czas przeszła niesamowitą metamorfozę. Po 28-letniej brunetce z kręconymi włosami nie ma już śladu.

Kathy Hill – metamorfoza

Kathy Hill przez lata bardzo się zmieniła. 63-letnia modelka zerwała z wizerunkiem brunetki i stała się blondynką. Jej najnowsze zdjęcia oglądać możemy na Instagrmie, gwiazda od jakiegoś czasu prowadzi swoje oficjalne konto. Co więcej, Kathy nie rozstaje się z modelingiem i wciąż jest aktywna zawodowo. Wszystko dzięki ponadczasowej urodzie, która sprawia, że dla modelki czas się zatrzymał. Mimo wieku Kathy zachwyca swoją urodą i sylwetką. Ciężko uwierzyć, że gwiazda ma już ponad 60 lat.

 Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
51
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0