Tak smakuje dziękuję

"Tak smakuje dziękuję". W nowym programie TVN dzieci będą wyrażać swoją wdzięczność

Tak smakuje dziękuję

Sposobów na wyrażanie wdzięczności jest prawdopodobnie tyle, ile powodów, żeby to robić. Już od dzieciństwa każdy z nas ma swoich idoli – postacie z bajek, czy filmów, ale także cichych bohaterów codzienności. Ulubioną panią przedszkolankę, babcię, która zawsze ma schowane małe co nieco na czarną godzinę, starszego brata, który pomoże w tarapatach albo tatę, który jak nikt chroni przed całym złem tego świata. Jak dzieci mogą podziękować za dobro, którym są obdarowywane? Plan jest prosty, a nad jego realizacją będzie czuwał Pascal Brodnicki.

Jak można okazać wdzięczność?

Niewątpliwie jednym z najlepszych sposobów na podziękowanie drugiej osobie jest miły gest wykonany w jej stronę. Może to być, oczywiście, upominek, który z pewnością sprawi radość, warto jednak zastanowić się nad czymś mniej oklepanym i, jednocześnie, zdecydowanie bardziej cennym niż choćby najdroższy prezent. Wysiłek włożony w przygotowanie niespodzianki i wspólnie spędzony czas to coś, co na pewno doceni każdy obdarowany. A ponieważ nie od dziś wiadomo, że to przez żołądek najłatwiej trafić do serca, to do pomocy przy realizacji planu dzieci, czyli uczestnicy najnowszego programu TVN "Tak smakuje dziękuję" zaprosili Pascala Brodnickiego, który po 7 latach wraca na antenę.

"Tak smakuje dziękuję" w maju na antenie TVN

Twórcy programu przejechali Polskę wzdłuż i wszerz aby znaleźć wyjątkowych uczestników z inspirującymi historiami. Maluchy z nieocenioną pomocą Pascala Brodnickiego, marki Tefal i sieci sklepów Aldi, podziękują swoim bliskim przygotowując dla nich w tajemnicy wyjątkowy posiłek. Bohaterami kolejnych odcinków staną się więc:

  • Trener lokalnej drużyny piłkarskiej, który poświęca swój czas i podwórko, żeby zarazić dzieci swoją pasją,
  • strażak z ochotniczej straży pożarnej, który, narażając swoje zdrowie i życie wyciągnął z płonącego budynku chłopca,
  • samodzielna mama, która mimo wielu zadań związanych z działalnością społeczną zawsze znajduje czas dla swoich pociech,
  • nauczyciel, który zbudował ze swoimi uczniami wyjątkową więź,
  • sąsiadka, która stała się przyszywaną babcią dla dzieci z osiedla.

Co łączy dorosłych, dla których dzieci będą gotować uroczystą kolację? Żaden z nich nic nie wie o planowanej niespodziance. Jak zareagują? Jedno jest pewne – każdy odcinek będzie wypełniony smakiem i wzruszeniami.

Pierwszy odcinek programu już 8 maja o godzinie 17:30 w stacji TVN, Food Network i Player.pl (od 17 maja, o godzinie 21:45).

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości