Niedawno swoją premierę miał film dokumentalny Kuby Witka pt. "Polarniczki".
Karolina Pisarek-Salla i jej mąż Roger Salla chętnie dzielą się wyjątkowymi momentami w mediach społecznościowych. Tym razem małżeństwo pochwaliło się efektem intymnej sesji. Fotografia jest bardzo odważna, co wywołało niemałe emocje w komentarzach.
Joanna Przetakiewicz od lat uczy Polki nie tylko stylu, ale także kobiecości, wiary w siebie oraz w swoje możliwości. Niedawno projektantka opublikowała w mediach społecznościowych post i poruszyła temat wyzwolenia. Dlaczego wciąż boimy się pokazać, takimi, jakimi jesteśmy naprawdę? Co nas ogranicza i blokuje?
Joanna Przetakiewicz zwróciła się do kobiet i poruszyła w sieci ważny temat. Jakie są pierwsze kroki, by rozpocząć nowe i lepsze życie? Według projektantki kluczem do sukcesu jest pokonanie lęku i otworzenie się na nowe doświadczenia. "Zmiana to rozwój" – czytamy.
Sisu to pojęcie, które ma swój źródłosłów w języku fińskim, jednak nie można przetłumaczyć go w prosty sposób. Termin ten oznacza cechy charakteru takie jak determinacja, upór, hart ducha czy ciągłe dążenie do celu.
Nazywa się Magawa i otrzymał złoty medal za ratujące życie męstwo i oddanie na służbie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest... olbrzymim szczurem afrykańskim. Brytyjska organizacja dobroczynna PDSA nagrodziła go za wykrywanie min i niewybuchów w Kambodży. Co odważny gryzoń dostanie oprócz medalu?
Katarzyna Nosowska dała się poznać nie tylko jako utalentowana piosenkarka, lecz osoba z dużym poczuciem humoru. We wrześniu tego roku wyjdzie już druga książka jej autorstwa zatytułowana "Powrót z Bambuko". Na temat nowej publikacji oraz o zmianach, jakie zaszły w życiu artystki, mieliśmy okazję porozmawiać w studiu Dzień Dobry TVN.
W Radomiu kierowca autobusu, Pani Iwona, zatrzymała mężczyznę, który molestował 14-letnią dziewczynkę. Czy mamy odwagę reagować, gdy ktoś potrzebuje pomocy? Czego zazwyczaj się boimy? Dlaczego dzieci pomagają szybciej niż dorośli? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: prof. Mariusz Jędrzejko, socjolog, Ariel Szczotok, ratownik medyczny, Paweł Kwiatkowski, który uratował dwie tonące kobiety.
Jedni uważają, że praca w korporacji to bezpieczeństwo, komfort pracy i możliwości rozwoju, a inni porównują ją do wojska i wyśmiewają niemiłosiernie. Kto ma rację? Czy korporacja ubezwłasnowolnia? Czy człowiek po latach spędzonych w korporacji przestaje mówić własnym językiem, a zaczyna używać tzw. „korpo-mowy”? Czy istnieje życie poza korporacją? O tym trener biznesu Artur Szaran i Rafał Ferber - twórca fanpage'a "Mordor na Domaniewskiej". Czy to prawda, że Marcin Prokop marzył o pracy w korporacji?