naprawa

  naprawa

  Klejenie obuwia to niełatwe zadanie. Aby zrobić to poprawnie, należy wybrać właściwy klej do butów, który umożliwi złączenie niedoskonałych materiałów. Dowiedz się, jak to zrobić.

  Malowanie płytek to szybki i prosty sposób na odświeżenie ceramiki. Jak odświeżyć łazienkę lub kuchnie nie narażając się na duże koszty? Czasami wystarczy ... pomalować płytki! W Dzień Dobry TVN Wiesiek Skiba pokazał jak to dobrze zrobić. Czy wszystkie płytki nadają się do malowania i czy da się potem usunąć z nich farbę?

  U Pana Adama Cieślaka nawet Pani Prezydentowa musi poczekać na swoją kolej. Zobaczcie jak wygląda praca cholewkarza! Czy, naszej reporterce, Katarzynie Olubińskiej udało się wytargować wcześniejszy termin naprawy butów? :)

  Dziś Wiesiek "Złota rączka" Skiba pokazał nam co zrobić gdy, w wyniku osiadania budynku, pojawi nam się szpara przy podłodze. Jak prawidłowo wymienić silikonowe uszczelnienie? Zobaczcie.

  Tym razem Wiesław Skiba musiał się zmierzyć z uszkodzonym gniazdkiem elektrycznym. Zobaczcie, jak nasza "złota rączka" poradziła sobie z tym zadaniem!

  Podczas spaceru po ulicach Warszawy Filip Chajzer natknął się w samym centrum miasta na lokal do wynajęcia za równowartość... czterech paczek papierosów. Okazja niebywała, dlatego dziennikarz Dzień Dobry TVN postanowił jej nie zmarnować. W lokalu urządził warsztat napraw i porad wszelakich. Z czym - oprócz świni - przychodzili do niego ludzie? Na co przeznaczył zebrane pieniądze?

  Martyna Zastawna zajmuje się renowacją i personalizacją obuwia, a Karina Wacławik przerabianiem starej odzieży. Dlaczego postanowiły zająć się renowacją starych rzeczy w czasach "totalnego konsumpcjonizmu"?

  Brak kotary prysznicowej sprawiał, że po każdej kąpieli łazienka stawała się mokra, śliska i przez to niebezpieczna. Wiesiek "Złota rączka" Skiba postanowił rozwiązać ten problem. Zobaczcie jak mu poszło.

  Tym razem Wiesiek Skiba, nasza "złota rączka", musi sobie poradzić z uszkodzoną kabiną prysznicową. Zobaczcie krok po kroku, jak naprawić drzwi w kabinie prysznicowej, by - jak mówi Wiesiek - śmigały jak tramwaj po szynach!

  Masz problem z nieszczelnym kokiem i kapiącym syfonem? Od ręki naprawi je Wiesiek Skiba, nasza "złota rączka". Zobaczcie jak, w prosty sposób, uporać się z tymi usterkami i ile mogą kosztować prace wykonane przez specjalistę.

  Tym razem na Wieśka Złotą Rączkę czekała gruba robota - musiał naprawić obluzowane mocowanie karnisza. Zobaczcie, jakich narzędzi potrzebował i ile czasu zajęła mu naprawa.

  Tym razem nieustraszony Wiesiek "złota rączka" Skiba ruszył na spotkanie z niepokorną pralką! Czy i tym razem wyjdzie zwycięsko z konfrontacji z niesfornym AGD? Na ile wyceni swoje usługi? Zobaczcie!

  Tym razem Wiesiek "Złota rączka" pokazał nam, co zrobić z obluzowanym uchwytem na papier toaletowy. Powiedział również, ile wziąłby za tę usługę, gdybyśmy sami nie sobie z przymocowaniem uchwytu.

  Tym razem ekspert Dzień Dobry TVN Wiesiek "Złota Rączka" Skiba został poproszony o rozprawienie się z zawiasami w drzwiach. Pokazał nam, jak w krótkim czasie dopasować nowe drzwi do starej futryny. Łatwizna! ;)

  Wiesław Skiba - „złota rączka” podpowiada, jak radzić sobie z drobnymi usterkami w domu. W kolejnym odcinku cyklu Dzień Dobry TVN Wiesiek został poproszony o naprawienie kuchennej szafki. Jak mówi, przy odpowiednim sprzęcie, każdy z nas może temat ogarnąć sam. Jakich narzędzi potrzebował do naprawienia szkody?