Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Z 66. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie - Berlinale wyjeżdżamy z nagrodą Srebrnego Niedźwiedzia. "Zjednoczone Stany Miłości" został nagrodzony za najlepszy scenariusz. O czym opowiada fabuła filmu? Czy to prawda, że reżyser musiał prosić aktorki, by u niego zagrały? I kiedy polska premiera filmu? Z reżyserem Tomaszem Wasilewskim oraz Dorotą Kolak, odtwórczynią jedną z głównych ról rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dobiega końca 66. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie - Berlinale. Już w sobotę odbędzie się uroczysta gala, podczas której poznamy laureatów Złotego i Srebrnego Niedźwiedzia. Jak wyglądają obrady jury? I kto ma największe szansę na zwycięstwo? Z Małgorzatą Szumowską, reżyserką i jurorką w prestiżowym konkursie rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie będzie miał swoją premierę polski film zatytułowany "Zjednoczone stany miłości". Z jego reżyserem Tomaszem Wasilewskim i aktorką Martą Nieradkiewicz rozmawiał Mateusz Hładki. Dziennikarz Dzień Dobry TVN dowiedział się, jak film trafił do głównego konkursu na Berlinale i jaką historię przedstawia.

  Siostra popularnej modelki Joanny Krupy przyjęła oświadczyny swojego wieloletniego partnera, kierowcy wyścigowego Marco Andrettiego. Czy Marta się tego spodziewała? Czy jest zadowolona z pierścionka? Co o jej ukochanym myśli jej rodzina i czy go zaakceptowali? Jak na wieść o zaręczynach zaareagowała jej siostra? Z Martą spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy to prawda, że siostra Joanny Krupy chciała kiedyś otworzyć manufakturę czekolady?

  Organizacja pokazu mody jest ogromnym przedsięwzięciem. Z Dawidem Wolińskim, o kulisach jego pracy, rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dziennikarz Mateusz Hładki zdradził w programie Dzień Dobry TVN, że Marcin Meller w młodości miał szansę bycia modelem! Jak na jego wypowiedź zareagował Meller? Co powiedział Mateuszowi? Kto dostrzegł w Marcinie Mellerze potencjał? I czy to prawda, że Marcin Meller brał udział w castingu dla modeli?

  Kilka dni temu grupa studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie uratowało życie swojemu wykładowcy. Kiedy zorientowali się, że z profesorem dzieje się coś nie tak? W jaki sposób udzielili mu pierwszej pomocy? Jak obecnie czuje się wykładowca? Z Kamilem Prokopem i Maciejem Brońskim rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Ostatnio w mediach zawrzało, gdy wyszło na jaw, że Pierwsza Dama Agata Duda pracuje społecznie w jednym z warszawskich liceów. Wywiązała się dyskusja, czy Prezydentowej wypada pracować. Czy powoduje to komplikacje w pełnieniu funkcji Pierwszej Damy? Jak Agata Duda wypada na tle swoich poprzedniczek? I jak wygląda rola Prezydentowych w innych krajach? Zapytaliśmy o to Dr Janusza Siborę, historyka protokołu dyplomatycznego oraz Danutę Waniek, Szefową Kancelarii Prezydenta w latach 1995-1997.

  Czy żeby dobrze wyglądać, trzeba mieć dużo pieniędzy? Ile wydają gwiazdy na ubrania? Czy zdarza im się pożyczać kreacje, w których pokazują się na czerwonym dywanie? Dlaczego ceny niektórych produktów są tak wysokie? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Podczas trwających w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Zawodników dopingują piękne cheerleaderki z Gdyni. Ich występy nie spodobały się kapitanowi szwedzkiej reprezentacji, który uznał, że dziewczyny są uprzedmiotawiane. Czy Tobias Karlsson zagalopował się w politycznej poprawności? Czy słowa piłkarza uraziły cheerleaderki? Co mają mu do powiedzenia? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Niestety z powodu źle przygotowanych instalacji gazowych dochodzi do zatrucia czadem. Na szczęście jedna z rodzin z Kłodzka uniknęła tragedii dzięki przytomnej postawie rezolutnego dziesięciolatka, który - widząc, co się dzieje z jego rodzicami - zadzwonił po pogotowie. Swoim zachowaniem chłopiec zaimponował wielu osobom. Wśród nich są na pewno nasi prowadzący Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Osi Ugonoh jest zwyciężczynią czwartej edycji "Top Model". Jak wygląda jej życie po programie? Dużo się zmieniło? Czy modelka doświadczyła dyskryminacji ze względu na swój kolor skóry? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który odwiedził Osi na planie sesji zdjęciowej. Ugonoh przed obiektywem aparatu pozowała w sukniach ślubnych autorstwa Patryka Wojciechowskiego, uczestnika drugiej edycji "Project Runway". Jak doszło do tej współpracy?

  Andrzej Wielowieyski to polityk i uczestnik obrad okrągłego stołu. Byliśmy z kamerą na premierze jego autobiografii "Losowi na przekór". Co chciał w niej przekazać czytelnikom? Jak postrzegają go najbliżsi? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Mateusz Sobecko wygrał 8. edycję programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". W nagrodę otrzymał 3-miesięczne stypendium na Broadway'u. O plany zawodowe, wyjazd do Stanów Zjednoczonych, studia zapytał tancerza dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W połowie lutego tego roku na antenę TVN wraca You Can Dance. W dziewiątej edycji czeka nas kilka zmian, dotyczą one m.in. składu jury. Zobaczcie, kto zastąpi Kingę Rusin. Z nowymi członkami jury rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Co działo się za kulisami sylwestrowej zabawy TVN? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy wiedzieliście, że pasją Natalii Kukulskiej oprócz śpiewania jest także gotowanie? Jakim daniem wokalistka zachwyciła swoich współpracowników?

  Podobno jak cię widzą, tak cię piszą. Czy politycy przywiązują wagę do wizerunku? Jak stylistka Kaja Śródka ocenia polską sejmową modę? Czy nadąża za światowymi trendami? Którzy parlamentarzyści pozytywnie zaskoczyli stylistkę, a którzy rozczarowali? Z Kają rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W październiku Daria Widawska po raz drugi została mamą. Jak ma na imię jej drugi syn? Kiedy aktorka wraca do pracy? I czy planuje trzecią ciążę? Z Darią Widawską rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Lara Gessler na co dzień prowadzi cukiernię. Jak współpracuje jej się z mamą? I z jakiego powodu Lara tak rzadko pokazuje się publicznie? Dlaczego jakiś czas temu szukała pracy w Londynie? Z córką Magdy Gessler rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Gwiazdy uwielbiają portale społecznościowe. Co zaskakujące, publikują tam informacje dotyczące swojego prywatnego życia. Którzy celebryci są najbardziej aktywni w internecie? Do jakich celów wykorzystują aplikacje społecznościowe? I czy w swoich publikacjach przekraczają granice dobrego smaku? O tym dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Moda rządzi się swoimi prawami, a trendy nie biorą się znikąd. Kto i w jaki sposób przewiduje tendencje na przyszły rok? I jakie kolory będą najmodniejsze? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z córką Magdy Gessler - Larą. Jak układa się współpraca matki z córką? Całą rozmowę z córką znanej restauratorki zobaczycie już jutro w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy!

  Niektóre gwiazdy lubią dzielić się - za pośrednictwem mediów społecznościowych - informacjami z życia prywatnego. Robią to za pomocą wpisów i zdjęć, które z chęcią umieszczają na swoich fanpage'ach. W Święta też nie próżnowały. Zobaczcie, jak gwiazdy spędziły swoje Boże Narodzenie. Informacje na ten temat zebrał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W Chinach pojawiła się bakteria, której gen jest odporny na antybiotyki. Czy grozi nam epidemia? Dlaczego antybiotyki już nie działają? Jakie są tego przyczyny i, jaka jest dla nich alternatywa? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Sylwię Borską, biologa medycznego i Tadeusza Zielonkę, pulmonologa.

  Od kilku dni w internecie krąży informacja, jakoby pewien Muzułmanin ostrzegł mieszkankę Warszawy, by ta nie wsiadała 12 grudnia do metra. To żart, czy powinniśmy miec powody do obaw? Czy w związku z tą historią zwiększono środki bezpieczeństwa w Warszawie? Z Mariuszem Mrozkiem z Komendy Stołecznej Policji rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Doczekaliśmy się premiery 10. wydania Kalendarza Dżentelmeni 2016. O wyjątkowości jubileuszowej edycji dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z Olivierem Janiakiem, Antonim Pawlickim i Patrycją Markowską, która wsparła kalendarz swoją piosenką. Utwór nie ma jeszcze tytułu, dlatego możecie go zaproponować. Swoje pomysły zamieszczajcie na fanpage'u Dzień Dobry TVN. Czekamy!

  Już dzisiaj finał Top Model. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zajrzał za kulisy programu, aby sprawdzić, jak idą przygotowania do wielkiej gali oraz porozmawiać z jurorką Katarzyną Sokołowską i opiekunem uczestników Michałem Pirógiem. Kto, ich zdaniem, ma największą szansę na wygraną? Co nas czeka wieczorem? Kto będzie gościem specjalnym finału?

  W Krakowie, na terenie dawnych wojskowych koszar powstają zdjęcia do filmu "Music, war and love". W międzynarodowej produkcji gra między innymi Maciej Zakościelny. W jaką postać wciela się aktor? Jak ocenia pracę na planie? Dlaczego jest mu trudno wyrażać emocje grając w języku angielskim? Z Maciejem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W wiadomościach pojawiła się informacja, że indyk jest bardzo wdzięczny prezydentowi Obamie za ułaskawienie. Czy ta informacja jest prawdziwa? Zapytaliśmy o to reportera TVN Marcina Wronę, który mieszka w Stanach Zjednoczonych. Powiedział nam również o historii Święta Dziękczynienia. Co tego dnia robią Amerykanie?