Anna Wendzikowska

  Anna Wendzikowska

  W listopadzie po raz kolejny swoimi stylizacjami zachwyciły zarówno prowadzące, jak i goście programu. Mimo chłodniejszej pogody, gwiazdy nie zrezygnowały z niezwykle kobiecych zestawów. Niekiedy wybierały nawet letnie elementy garderoby, doskonale wpasowując je jednak w jesienny klimat. Kto zachwycił najbardziej? Sprawdźcie w zestawieniu ekspertki ds. mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  Przed nami kolejny wielki protest związany ze sprzeciwem wobec orzeczenia TK w sprawie aborcji. O prawa kobiet na całym świecie walczy wiele gwiazd. O aktorkach, które są zaangażowanymi działaczkami na rzecz równouprawnienia, opowiadała w naszym programie Anna Wendzikowska.

  Czas na filmowy przegląd Ani Wendzikowskiej. W Dzień Dobry TVN specjalistka od kinematografii opowiedziała o polskich filmach, które cieszą się popularnością na zagranicznych festiwalach filmowych. Ania przygotowała także niespodziankę dla widzów naszego programu, prezentując sylwetkę Liama Neesona przy okazji jego najnowszego filmu "Honest Thief".

  Do kin wchodzi katastroficzny film "Greenland" z Gerardem Butlerem w roli głównej. Jego twórcy nie skupiali się jednak na efektach specjalnych, ale na tym, co się dzieje z ludźmi w momencie zagrożenia. O swoich ulubionych filmach, które mrożą krew w żyłach, opowiedziała Anna Wendzikowska.

  Clint Eastwood to jeden z najpopularniejszych aktorów w historii kina. Widzom na całym świecie od kilkudziesięciu lat znany jest jako bohater westernów oraz filmów sensacyjnych. Na swoim koncie ma wiele nagród, w tym cztery Oskary za reżyserię i produkcję „Bez przebaczenia" i „Za wszelką cenę". Anna Wendzikowska zaproponowała nam najlepsze filmy z udziałem 90-letniego gwiazdora.

  Przez długi czas producenci lansowali pogląd, że kobieta w roli głównej, zwłaszcza w filmie o superbohaterach, nie ma szans przyciągnąć widowi. Bank rozbił jednak obraz „Wonder Woman” i niesamowita Gal Gadot, która wcieliła się w tytułową postać. Od tej pory w świecie kina zaczęło pojawiać się coraz więcej superbohaterek, a o najlepszych opowiedziała nam Anna Wendzikowska.