aktorka

  aktorka

  Aktorka Dominika Łakomska i jej sześcioletnia córka Jaśminka gościły w Dzień Dobry TVN. Przyniosły ze sobą ulubione książki dla dzieci. Dlaczego warto przeczytać: "Listy do Józefiny", "Mały Książę", "Przyjaciele żyrafy", "Nudzi mi się" i "Absolutnie niesamowite przygody Prosiaka"?

  Od śmierci Ani Przybylskiej minął rok. Po długich namowach dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z agentką i przyjaciółką Ani - Małgorzatą Rudowską. W jakich okolicznościach Ania i Małgosia poznały się? Jaką przyjaciółką była Ania? Czy było coś, co ją irytowało w showbiznesie? Lubiła siebie oglądać w filmach? Jak chciała być zapamiętana? Małgosia opowiedziała nam kilka anegdot z życia Ani.

  Na ekrany kin wchodzi najnowszy film w reżyserii Filipa Bajona "Panie Dulskie". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska miała okazję porozmawiać z odtwórczynią jednej z głównych ról, Krystyną Jandą. Niekwestionowana gwiazda polskiego kina wcieliła się w postać babki Dulskiej. Co aktorka uważa o tej roli? Czy lubi swoją bohaterkę? Dowiedzieliśmy się również, czy w dzisiejszych czasach Pani Krystyna dostrzega przejawy dulszczyzny. Czy jej zdaniem wścibskie sąsiadki zostały wyparte przez serwisy plotkarskie?

  Małgorzata Socha przyznała, że szczupła sylwetka pomaga jej w karierze. Tymczasem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przyłapała gwiazdę przy torcie czekoladowym. Dlaczego Małgosia pozwoliła sobie na słodkości po godzinie 22:00? Jak na co dzień dba o formę?

  W czwartek w Dzień Dobry TVN jedna z najbardziej emocjonujących informacji: woda na Marsie - czy istnieją tam jakieś formy życia? Następnie Krystyna Janda - "człowiek instytucja" i wspaniała aktorka. Oprócz tego serialowi przystojniacy o tym jak opuścili "Na Wspólnej" na rzecz podróży do Azji. A na koniec: czy to jest tego warte?! Dlaczego ryzykuje się życiem, aby zrobić sobie wymarzone "selfie"? Bądźcie z nami o 8.00!

  Dove Cameron to młoda amerykańska gwiazda filmowa i telewizyjna. Przyjechała do Polski, aby promować swój najnowszy film "Następcy". Spotkała się z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Czy jej życie zawodowe wygląda tak, jak to sobie kiedyś wyobrażała? Czy praca aktorki ma też jakieś negatywne aspekty, których się nie spodziewała? Jak sobie radzi ze sławą? Jak się okazało, aktorka zna kilka słów w języku polskim. Gdzie miała z nim styczność?

  Ostatnio głośno było o Marcie Wierzbickiej i jej wypadku. Aktorka wjechała samochodem w tramwaj, co doprowadziło do dwugodzinnego paraliżu komunikacyjnego w centrum Warszawy. Jak do tego doszło? Czy tuż przed wypadkiem aktorka rozmawiała przez telefon? Ile dostała punktów od "swoich fanów w niebieskich mundurach"? O co aktorka zaapelowała do widzów Dzień Dobry TVN?

  W kuchni Dzień Dobry TVN trenerka żywieniowa Daria Ładocha oraz aktorka Dorota Czaja-Bilska pokazały nam, co smacznego można "wyczarować" z dyni. Korzystając z okazji spytaliśmy Dorotę o jej plany zawodowe na najbliższą przyszłość, a Daria zdradziła nam co, jej zdaniem, można zrobić w 9 minut! ;-)

  Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiadła Monika Mrozowska, mama trójki dzieci, z których najstarsza córka ma 12 lat. Naszym widzom aktorka poleciła książki dla dzieci w wieku nastoletnim. Jakie tytuły zrobiły na niej największe wrażenie? Czy Agatha Christie może być książką na zachętę dla 12-latki, która nie lubi czytać? Jakimi sposobami pomóc dziecku odnaleźć przyjemność w czytaniu?

  Alicja Bachleda-Curuś przebywa w Polsce już prawie miesiąc i jak na nią, to bardzo długo. Co zatrzymało Alicję w kraju? Czy nowe zobowiązania zawodowe spowodują, że pozostanie jeszcze dłużej? Jak często do Polski zabiera swojego syna Henry'ego i w jakim języku porozumiewa się on z dziadkami? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Życzymy Alicji wielu sukcesów.

  Reżyser i odtwórczyni jednej z głównych ról w jego najnowszym filmie, prywatnie mąż i żona. Dariusz Gajewski i Agnieszka Grochowska w rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Marcinem Sawickim o współpracy przy filmie "Obce niebo". Dlaczego to właśnie Agnieszka otrzymała rolę i kto jest najlepszą aktorką według Dariusza Gajewskiego? Jesteście ciekawi, czy partnerstwo na jednym planie małżonków jest łatwe i co o takiej współpracy sądzi para? Co było najtrudniejsze we wspólnej realizacji produkcji? Dowiecie się również, jakie przesłanie miał nieść za sobą film i jakie były założenia reżysera, kiedy podejmował tak trudny temat.

  Jednym z gości 40. festiwalu filmowego w Gdyni jest Agata Kulesza. Przyjechała do Gdyni w związku z filmem "Moje córki krowy", w którym zagrała jedną z głównych ról. O czym jest ten obraz? Czy aktorka uczy się czegoś od własnych postaci? Z Agatą Kuleszą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Są bardzo zdolni, dlatego mimo młodego wieku mogą się pochwalić pierwszoplanowymi rolami na dużych i małych ekranach. Jak trafili do filmu? Zapytaliśmy o to goszczących w Dzień Dobry TVN: Erikę Karkuszewską, Kamila Szeptyckiego i Nikodema Rozbickiego. Czy mają na życie plan B?

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Małgorzatę Lewińską - mamę czwórki dzieci. Co aktorka czyta swoim młodszym pociechom? Co poleca innym mamom? Dlaczego nie lubi zbyt zawiłych historyjek?

  Czy trudno jest pracować na planie filmowym z własną mamą, a co więcej, wcielić się w role matki i córki? O karierze, życiu rodzinnym i relacjach łączących ją z matką, Meryl Streep, z Mamie Gummer przy okazji premiery filmu "Nigdy nie jest za późno" rozmawiała Anna Wendzikowska.

  Czy córka Romana Polańskiego mówi po polsku i czy to jej pierwsza wizyta w Warszawie? Z Morgane Polański, przy okazji jej wizyty w Polsce, spotkał się Marcin Sawicki. Kiedy, 22 letnia, Morgane zdecydowała, że chce związać swoją przyszłość z kinematografią, jak wyglądały początki jej kariery i dlaczego porzuciła reżyserię na rzecz aktorstwa?

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Anetę Todorczuk-Perchuć - mamę 10-letniej Zosi i 5-letniego Stasia. Jakie książki jurorka "Małych Gigantów" czyta swoim dzieciakom? Czym Aneta kieruje się wybierając książkę dla swoich maluchów? I kto namówił ją do napisania własnej książki?

  Matka czwórki dorosłych już dzieci, od lat zaangażowana i ceniona aktorka. I choć Andrzej Wajda nie widział w niej potencjału na wielką gwiazdę, ona do dziś zachwyca. Meryl Streep podczas spotkania z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską powiedziała, jak wspomina współpracę z polskim reżyserem. Czy jako studentka szkoły teatralnej wyniosła coś z tej przygody? Co Meryl „ukradła” polskiej aktorce Elżbiecie Czyżewskiej? Na kim wzoruje się najczęściej?

  O niej, jej dzieciach, późnym macierzyństwie i ciąży zrobiło się głośno w ostatnich dniach. A to dlatego, że aktorka Barbara Sienkiewicz zdecydowała się urodzić bliźnięta mając 60 lat. Temat wywołał burzę po tym, jak prezes ZASP Olgierd Łukaszewicz zwrócił się do Ewy Kopacz, by ta pomogła aktorce, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Barbara Sienkiewicz przyjęła zaproszenie do Dzień Dobry Wakacje i po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się na ten temat. Dlaczego zdecydowała się na dzieci tak późno? Dlaczego nie dostaje zasiłku macierzyńskiego? O co prosiła Ewę Kopacz i za co jej dziękuje? Czy jej dzieci są zdrowe? Zobaczcie, co powiedziała Kindze Rusin i Robertowi Kanteraitowi!

  W naszym wakacyjnym kąciku filmowym Andrzej Sołtysik przygotował dla Państwa trzy propozycje. Zobaczcie dlaczego warto wybrać się do kina na komedię "Ted 2", czego możemy spodziewać się po, wyprodukowanym za 65 milionów dolarów, filmie "Wojna imperiów" i dlaczego warto spędzić wtorkowy wieczór przed telewizorem oglądając "Miłość jak narkotyk” na TVN Fabuła!

  To oni: Radosław Mazur, Diana Karamon i Jan Wojtyński, tworzą program "Mamy Cię!". To oni, bezlitośnie, wkręcają gwiazdy! Poznajcie aktorów, dzięki którym program nabiera rumieńców! Kogo było najłatwiej wkręcić, a kto szybko zorientował się, że coś tu nie gra? Co czują kiedy "wkręcany" zaczyna się bardzo denerwować i tracić kontrolę nad sobą?

  Już na jesieni na antenie TVN pojawi się nowy serial „Aż po sufit!”. Będzie to współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi. Agnieszka Jastrzębska wybrała się na plan zdjęciowy by spotkać się z odtwórcami głównych ról: Cezarym Pazurą i (jego studentką) Edyta Olszówką.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Krystyna Janda. Aktorka jakiś czas temu poprosiła publiczność swojego teatru o drobne dofinansowanie. W Och Teatrze trzeba wymienić fotele. Jaki jest odzew na apel Pani Krystyny? W zamian dyrektr teatru oferuje wdzięczność, ale nie tylko. Co jeszcze?

  Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się w podróż tropami kariery Edyty Herbuś. Zobaczcie jak wyglądały jej kolejne etapy, w drodze od tancerki do aktorki! Czy Edyta od zawsze marzyła o karierze aktorskiej? Czy woli grać w teatrze czy w filmie i jak wyglądają jej plany zawodowe na najbliższe miesiące? Zobaczcie!

  Małgorzata Bogdańska debiutowała w filmie w wieku 16 lat. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi i zaczęła pracę w Teatrze Ochoty w Warszawie, gdzie gra do dziś. Prywatnie jest drugą żoną reżysera i scenarzysty Marka Koterskiego. Czy para zawsze żyje na wysokich obrotach? Jak miłość na nich wpływa? Małgorzata Bogdańska, Marek Koterski i Misiek Koterski przyjęli zaproszenie do Dzień Dobry TVN.

  Weronika Książkiewicz to znana w Polsce aktorka młodego pokolenia. Niedługo będzie również rozpoznawalna we Włoszech. A to dzięki głównej roli w jednym z odcinków serialu „Inspettore Coliandro”. W Dzień Dobry TVN aktorka po raz pierwszy opowiedziała o pracy na planie włoskiej produkcji. Kogo gra w serialu? Jak producenci włoscy dowiedzieli się o Weronice? Jak wyglądał casting do tej roli? Czy jest szansa, że aktorka zagra w innych włoskich produkcjach?

  Kilka lat temu talent Magdy Górskiej został doceniony za naszą wschodnią granicą. Magda wygrała casting i zagrała w rosyjskiej produkcji. Kolejne propozyje pojawiły się bardzo szybko. Obecnie Magda ma w Rosji status gwiazdy. Na obczyźnie aktorce towarzyszy mąż reżyser, który również pracuje przy rosyjskich produkcjach. Jakie małżeństwo ma plany na najblizsze miesiace? Czy swoją przyszłość wiążą z jedynie z rosyjskim kinem?

  Gość Dzień Dobry TVN aktorka Anna Mucha wydała książkę, która nosi tytuł "Toskania, że Mucha nie siada!". Dlaczego pisała ją aż 10 lat? Czym różni się jej przewodnik od innych, dostępnych na rynku? Czy było coś, co ją zaskoczyło w Toskanii? O czym ma być kolejna książka?

  Pojawiły się plotki, że Daria Widawska spodziewa się drugiego dziecka. Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy aktorka potwierdziła doniesienia kolorowej prasy i za kilka miesięcy urodzi swoje drugie dziecko? Czy denerwują ją tego typu informacje pojawiające się w prasie i internecie?