Związki i seks

Poślubiła swojego byłego ojczyma. "Moja rodzina całkowicie się mnie wyparła"

Związki i seks

Źródło:
thesun.co.uk
Małżeństwo

28-letnia Sarah wyszła za 69-letniego Davida, który przed laty był jej ojczymem. Rodzina nie zaakceptowała jej decyzji. - Wcale się z tym nie zgadzali - przyznała kobieta. Para doczekała się dwójki dzieci.

Walia. Zakochała się w ojczymie

Zagraniczne media rozpisują się na temat nietuzinkowego związku Sarah i Davida. Kobieta poznała bowiem swojego przyszłego męża w wieku 14 lat, kiedy brał ślub z jej mamą. Cieszyła się ich szczęściem i od razu zaprzyjaźniła się z ojczymem. - Polubiliśmy swoje towarzystwo. Mogliśmy rozmawiać i śmiać się - wspominała Sarah.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Od tamtego wydarzenia David i Sarah spędzali ze sobą dużo czasu, a ich przyjaźń szybko przemieniła się w gorące uczucie. David postanowił rozstać się z mamą Sarah i związać się z młodszą o 41 lat kobietą. - Istnieje fizyczna różnica wieku, ale nie ma mentalnej. Jestem młody... - zadeklarował David.

Rodzina nie zaakceptowała ich związku

Sarah i David ujawnili się jako para dopiero po rozwodzie. Najbliższe otoczenie było zszokowane i zerwało z nimi kontakt. - Moja rodzina całkowicie się mnie wyparła. Wcale się z tym nie zgadzali - wyznała 28-latka.

Po 4 latach zakochani pobrali się w urzędzie stanu cywilnego. Choć ich najbliżsi nie zjawili się na uroczystości, to dobrze wspominają ten dzień. - To był ślub, o którym marzyłam, kiedy byłam młodsza. Miałam idealną osobę do poślubienia - przyznała Sarah.

Poślubiła swojego byłego ojczyma Źródło: YouTube.com/Age Gap Love

Obecnie małżeństwo prowadzi firmę produkującą dmuchane zamki, a z okazji 10. rocznicy ślubu odnowili przysięgę. Para doczekała się dwójki dzieci. Rodzina nadal nie utrzymuje z nimi kontaktu.

Ile warto wiedzieć o przeszłości partnera?
Ile warto wiedzieć o przeszłości partnera? Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: thesun.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Anna Blazhuk/Getty Images

Pozostałe wiadomości