ojczym

    ojczym

    Liczba rozwodów w Polsce stale rośnie. Większość osób układa sobie jednak życie na nowo, gdyż czasem pojawia się na drodze ktoś, z kim ponownie pragniemy wspólnie iść przez życie. Partnerzy dają nam wsparcie i poczucie bezpieczeństwa, a co z dziećmi? Czy rodzic powinien mieszać potomków w nowe relacje miłosne? O tym opowiedziało nam małżeństwo Magdalena i Krzysztof Hillar, a porad udzieliła Marta Żysko-Pałuba, psycholog, psychoterapeuta.

    Jak ułożyć sobie życie z dziećmi partnera/partnerki z poprzedniego związku? Czy przybrani rodzice powinni wychowywać dzieci partnera? Jak zaprzyjaźnić się z pasierbicą/ pasierbem? O trudnej roli macochy i ojczyma rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Anitą Grabowską, Rafałem Rutkowskim i psycholog Marią Rotkiel.

    Zapraszamy na poranek z Dzień Dobry TVN, a w programie: szpital pozywa pacjenta - czy dobre imię instytucji zaufania publicznego jest ważniejsze niż poczucie bezpieczeństwa chorych? Jestem macochą, jestem ojczymem - Anita Grabowska, Maria Rotkiel i Rafał Rutkowski o odpowiedzialności i budowaniu relacji. Anja Rubik zdradzi skąd bierze pomysły na swoje stylizacje, a także zielony kącik Beaty Lipov, czyli co sadzić na wiosnę. Bądźcie z nami o 8.00! Program poprowadzą Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.