Styl życia

"Walk the line. Prosto do celu". Nowy program od 15 sierpnia w TTV. Jakie zadania czekają na gwiazdy?

Styl życia

TVN

Bohaterowie ulubionych programów TTV już wkrótce pojawią się w nowym programie "Walk the line. Prosto do celu". Wraz z osobami towarzyszącymi czekać ich będzie rywalizacja na trasach wytyczonych przez polskie miasta i wsie, gdzie staną przed wyzwaniem przejścia w linii prostej wyznaczonej odległości.

"Walk the line. Prosto do celu" - gdzie i kiedy oglądać?

Prapremiera formatu odbędzie się 15 sierpnia, a cała seria zadebiutuje na antenie stacji TTV dwa tygodnie później - premierowe odcinki emitowane będą od 30 sierpnia, w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 20:05.

Cykl składa się z 12 odcinków. Program "Walk the line. Prosto do celu" dostępny będzie również w serwisie Player.pl.

"Walk the line. Prosto do celu" - o co chodzi w programie?

Zgodnie z zasadami programu, w każdym odcinku dwie drużyny stają naprzeciwko siebie na końcach wyznaczonej linii prostej. Ich zadaniem będzie pokonać trasę jak najkrótszą, najprostszą i najbardziej bezpośrednią drogą, a do tego zmieścić się w określonym czasie. Przeszkody, które napotkają na swojej drodze, muszą pokonać, przechodząc przez nie, nad lub pod nimi. Z kolei ich ominięcie i wybranie dłuższej drogi wiąże się z ryzykiem przegranej. Kto okaże się lepszy, sprytniejszy i szybszy?

W każdym odcinku linia wytyczona jest w innym mieście, ale zawsze jej przejście będzie testować pomysłowość, siłę perswazji i odwagę drużyn. Bohaterowie będą musieli postarać się, aby przypadkowi ludzie, których spotkają po drodze, pomogli im w pokonywaniu przeszkód. Nie wiedzą, co ich czeka i z czym będą musieli się zmierzyć. W programie ze swoimi bliskimi udział wzięli między innymi uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz "Królowe życia".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dagmara z "Królowych życia" będzie prowadzić biznes turystyczny na łodzi wycieczkowej w Egipcie. "Moja popularność jest pomocna"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości