Polska

Mela Koteluk odkryła niezwykłe miejsce w Polsce i pokazała zdjęcie. "Szokujący jest ten szmaragd"

Polska

Aktualizacja:
Fot. EastNews

Mela Koteluk pokazała zdjęcia niebywale szmaragdowego jeziora. Okazuje się, że jest ono na wyciągnięcie ręki, bo znajduje się w województwie lubuskim. Zobaczcie, jak wygląda jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju.

Mela Koteluk odpoczywa wśród natury

Mela Koteluk postanowiła odpocząć w ciszy i wśród natury. Wybrała się nad Jezioro Łagowskie, jest ono położone na terenie Łagowskiego Parku Krajobrazowego. Powstało po sztucznym oddzieleniu od Jeziora Trześniowskiego. Artystka zachwycała się rzadką w Polsce barwą wody.

- Szokujący jest ten szmaragd - napisała artystka na swoim profilu na Instagramie.

Obserwatorzy natychmiast odgadli, gdzie znajduje się to jezioro. Niektórzy jednak pytali, czy to nie Bahamy. Faktycznie, kolor wody może zmylić. Fani artystki podkreślali także, że godne uwagi są również tereny wokół jeziora - m.in. lasy czy stadniny koni.

Jezioro Płaskie niczym atol na Pacyfiku

Kolejnym cudem natury można nazwać Jezioro Płaskie znajdujące się na Suwalszczyźnie. Znajduje się wśród lasów i przypomina atol na Pacyfiku. Ten akwen umiejscowiony jest w powiecie augustowskim. Niebywałe wrażenie robi szczególnie z lotu ptaka, wygląda jak źrenica oka.

Tu woda jest jak w błękitnej lagunie, a otoczenie piękne. Internauci podkreślili, że warto się wybrać w to miejsce, aby poobcować z naturą w tak pięknym wydaniu.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Młodzież i strażacy sprzątają Jezioro Żywieckie

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości