Pogoda

Pogoda na niedzielę 27 listopada. Gdzie może spaść śnieg?

Pogoda

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
x-news/TVN Meteo
Prognoza pogody na 26,27,28 listopada 2022
Prognoza pogody na 26,27,28 listopada 2022x-news/TVN Meteo
wideo 2/4

Za nami pierwsze przymrozki i śnieg, a przed nami nieco wyższe temperatury. Niemal w całej Polsce termometry wskażą wartości powyżej zera. Sprawdź, jaka jest prognoza pogody na niedzielę 27 listopada.

Prognoza pogody na niedzielę 27 listopada

W niedzielę w regionach zachodnich będzie mglisto. W ciągu dnia pochmurno w całej Polsce z lokalnymi przejaśnieniami. W zdecydowanej większości kraju termometry wskażą temperatury powyżej zera - na północnym zachodzie najcieplej - do 6 stopni Celsjusza, na Dolnym Śląsku -5 st. C., w centrum i na południu kraju do 2 st. C. Najzimniej na Podlasiu i Suwalszczyźnie - tam do -1 stopnia Celsjusza i opady śniegu - nawet do 5 cm. Na terenach Lubelszczyzny, Mazowsza i Pomorza możliwe opady deszczu ze śniegiem. 

Prognoza pogody na 27.11.2022 - Warszawa

W niedzielę 27 listopada w Warszawie duże zachmurzenie prognozowane opady deszczu przechodzącego w śnieg. Termometry w dzień wskażą maksymalnie 1 stopień Celsjusza. W nocy chłodniej, do -1 st. C. i wciąż pochmurno. Temperatura odczuwalna będzie jednak wynosić do -7 st. C. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: x-news/TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Schon/Getty Images

Pozostałe wiadomości