Pogoda na czwartek 23 marca. W części Polski mogą pojawić się przelotne opady deszczu

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN Meteo/IMGW
Prognoza pogody na 22, 23, 24 marca 2023
Prognoza pogody na 22, 23, 24 marca 2023x-news/TVN Meteo
wideo 2/11

We czwartek czeka nas prawdziwie wiosenna aura. W całym kraju będzie pochmurno z przejaśnieniami, a w części może padać. Sprawdź prognozę pogody na czwartek 23 marca. 

Prognoza pogody na czwartek 23 marca

Mimo, że w całym kraju będą chmury, to wszędzie możliwe będą również przejaśnienia i rozpogodzenia. Na północy, północnym zachodzie i północnym wschodzie możliwe opady deszczu. Termometry wskażą od 12 st. C., 15 st. C na Nizinie Szczecińskiej, 16 st. C w centrum, 17 st. C na Podkarpaciu, do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany będzie wiał z kierunków południowo-zachodnich. 

Pogoda w czwartek 23 marca - Warszawa

W czwartek w Warszawie duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Termometry wskażą w dzień do 14 st. C, w nocy do 7 st. C. Po zachodzie słońca dodatkowo możliwe przelotne opady. Wiatr umiarkowany będzie wiał z prędkością do 18 km/h z kierunków południowo-zachodnich. 

Prognoza alertów IMGW

W czwartek zapowiadana będzie łagodna aura bez niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych. Instytut Meteorologii i Gospodarki nie prognozuje wydania ostrzeżeń.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN Meteo/IMGW

Źródło zdjęcia głównego: ANDA MIKELSONE/Getty Images

Pozostałe wiadomości