Pogoda

Pogoda w poniedziałek. Tylko w jednej części kraju pojawi się słońce

Pogoda

Aktualizacja:
Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
TVN Meteo/x-news
Pogoda niedziela - wtorek 4-6.12.2022

Jaka będzie pogoda w poniedziałek? Z każdym kolejnym dniem grudnia coraz bardziej odczuwamy nadchodzącą zimę, ale pogoda nie raz jeszcze nas zaskoczy. Jakie warunki atmosferyczne czekają nas na początku tygodnia? Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek 5 grudnia 2022 r.

Prognoza pogody na poniedziałek 5 grudnia 2022 r.

W poniedziałek w całej Polsce będzie nieco cieplej niż w poprzednie dni. Temperatura na plusie w całym kraju, termometry pokażą od 1 do 7 st. C. Najzimniej na północnym wschodzie, w centrum 4 st. C, na zachodzie 5 st. C, na północy 4 st. C, najcieplej na południowym wschodzie. Tam również pojawi się nieco słońca, w pozostałych częściach kraju przez większość dnia niebo będzie zachmurzone. Synoptycy zapowiadają opady deszczu w całej Polsce.

Zima

Jaka będzie zima w tym roku?
Jaka będzie zima w tym roku? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Prognoza pogody na poniedziałek 5 grudnia 2022 r. - Warszawa

W poniedziałek w Warszawie będzie pochmurno i zapowiadane są opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C, jednak odczuwalna będzie nieco niższa, bo do -1 st. C. Wiatr umiarkowany będzie wiał z prędkością 12/13 km/h. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: TVN Meteo/x-news

Źródło zdjęcia głównego: Sanghwan Kim/Getty Images

Pozostałe wiadomości