Tygodniowy

  Tygodniowy

  Ostatni tydzień miesiąca upłynie nam pod znakiem dwóch kwadratur i zmiany znaku przez Marsa. Będzie to bardzo dynamiczny i szybki koniec października, naznaczony energią wyjazdów, szukania rodzinnych kompromisów i walki z urzędami. Sprawdź horoskop tygodniowy od 25 do 31 października dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce nadal będzie przebywać w znaku Wagi. Poniedziałek przywita nas sporą zmianą energii. Przebywający w znaku Wodnika Saturn, który od 23 maja znajdował się w ruchu wstecznym, właśnie zaczyna prosty bieg. Będziemy musieli skorygować wiele swoich uprzednich postaw, zdyscyplinować się i zacząć działać według planu. Poznaj horoskop na cały tydzień, od 11 do 17 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Głównym wydarzeniem nadchodzących dni będzie Nów Księżyca w znaku Wagi, który uściśli się 6.10. i zapoczątkuje ważne zmiany partnerskie. Zaczniemy patrzeć na swoje otoczenie bardziej wnikliwie i odkrywać swoje drugie połówki na nowo. Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na dni od 4 do 10 października.

  Tydzień rozpocznie się Pierwszą Kwadrą Księżyca w znaku Strzelca, zatem będziemy działać szybko, trochę bez zastanowienia, ryzykując więcej niż w innych okolicznościach. Niestety przyjdzie za to szybko zapłacić, ponieważ już we wtorek 14.09 na niebie utworzy się utrudniająca rzetelną ocenę faktów opozycja pomiędzy Słońcem ze znaku Panny a Neptunem w znaku Ryb. Będziemy trochę oszołomieni. Sprawdź horoskop tygodniowy od 13 do 19 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Przed Nami czas oczyszczania i zadumy, którą przyniesie odchodzące lato i czekająca w powietrzu jesień. Do ważnych układów na niebie z pewnością można zaliczyć Czysty Nów Księżyca, czyli Nów w Pannie, który wypadnie 7.09 i zachęci nas do porzucenia wszystkiego, co jest szkodliwe i niekorzystne oraz do wykonania wręcz rytualnych porządków w miejscu pracy i w domu. 8.09. będzie doskonały układ na zaklinanie bogactwa i powodzenia finansowego oraz składania zapytań o awans bądź podwyżkę. Poznaj horoskop tygodniowy od 6 do 12 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Roboczy tydzień rozpocznie się od zmiany znaku przez planetę podróży i komunikacji, czyli Merkurego. To wyjątkowo szybkie ciało niebieskie zmieni położenie ze znaku Panny na znak Wagi. Zaczniemy przykładać większą uwagę do sposobu komunikowania się. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt, już w poniedziałek pomoże rozpoznać, kto jest Nam użyteczny i życzliwy, a kto tylko udaje. Sprawdź horoskop tygodniowy od 30.08 do 5.09 dla wszystkich znaków zodiaku.

  W ostatnią niedzielę mieliśmy okazję doświadczyć niebieskiej pełni oraz dopełnił się trygon Marsa i Urana, był to czas, w którym mogliśmy podjąć wiele niefortunnych decyzji. Nadchodzący tydzień przyniesie nieco odpoczynku i ulgi, zwłaszcza od emocjonalnych rozterek. Przeczytaj horoskop tygodniowy od 23 sierpnia do 29 sierpnia i dowiedz się co Cię czeka.

  Tydzień rozpocznie Nam zmiana pozycji Wenus, która przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Ten układ pomoże Nam w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka. Nabierzemy większej ochoty na przebywanie w towarzystwie innych ludzi, więcej będziemy wychodzić z domu, w tym również na zakupy, na które wydamy wyższe kwoty. Sprawdź horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  W ciągu najbliższych dni będziemy wdrażać w życie pomysły i inspiracje nabyte podczas weekendowego Nowiu Księżyca w znaku Lwa. Na niebie będzie sporo aktywności. To może być bardzo udany tydzień dla spraw miłosnych i partnerskich. Wenus w trygonie z Plutonem (12.08) sprzyja namiętnej atmosferze. Sprawdź horoskop tygodniowy od 9 do 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce będzie przebywać w znaku Lwa, Księżyc przemierza zodiak po pełni, zatem jego tarcza maleje, co możemy wieczorami zaobserwować. W ciągu najbliższych dni energia na niebie diametralnie się zmieni. Będziemy mieli do czynienia z przejściami planet do innych znaków zodiaku, co nastawi nasze myśli i działania na zupełnie inne tory. Sprawdź horoskop tygodniowy od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 r dla wszystkich znaków zodiaku.

  Tydzień upłynie Nam na poszukiwaniu tego, co każdy z Nas definiuje jako wolność, przestrzeń osobistą, bądź realizowanie własnych marzeń. Będziemy nieco bardziej egoistyczni, w czym pomoże Nam wkroczenie Słońca do znaku Lwa (22.07). Nastawimy się na spełnienie w partnerstwie bądź zapragniemy realizować od dawna odkładany na półkę projekt. Nasze ambicje życiowe i finansowe poszybują wysoko. Poznaj horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 19 do 25 lipca.

  Słońce będzie przebywać w znaku Raka. Srebrny Glob zacznie na wieczornym niebie pokazywać się w formie wąskiego rogalika i z każdym dniem będzie nabierał pokaźniejszych rozmiarów. Wraz ze wzrostem Księżyca nabierzemy większej chęci na towarzyską aktywność, będziemy też bardziej mobilni i otwarci na innych. Sprawdź horoskop tygodniowy na 12-18.07 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Najważniejszym wydarzeniem otwierającego się tygodnia będzie Nów Księżyca w znaku Raka (10.07), który wywoła naszą nostalgię i wyjątkowo silną potrzebę wspominania. Niejedna osoba zaliczy sentymentalną podróż w przeszłość. Jednak zanim to nastąpi, na niebie swoją obecność zaznaczy Wenus, która nadal przebywa w znaku Lwa i w środę oraz czwartek utworzy trudne aspekty. Poznaj horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co się wydarzy od 5 do 11 lipca?

  W tym tygodniu najważniejsze układy będą odbywać się z udziałem ognistego Marsa, a zatem możemy spodziewać się dni wypełnionych nagłymi wydarzeniami. Jak będzie wyglądał horoskop tygodniowy na 28.06. - 4.07.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na arenie międzynarodowej ponownie może dojść do prężenia muskułów i stosowania gróźb. Groźne pożary również dadzą o sobie znać. Pod wpływem Marsa będziemy porywczy i z łatwością ulegniemy adrenalinie. Szczególnie mocno Czerwona Planeta zadziała w czwartek 1.07. kiedy dojdzie do opozycji z Saturnem, oraz w niedzielę 4.07 kiedy na niebie utworzy się kwadratura Marsa z Uranem.

  W najbliższych dniach będziemy mieli do czynienia z wyjściem Merkurego z ruchu wstecznego, które nastąpi 22.06 o godzinie 23.58. Merkury w ruchu prostym przyniesie Nam przyspieszenie tempa przepływu informacji, zwiększone zapotrzebowanie na zakupy sprzętu elektronicznego oraz rozpocznie w pełni sezon na urlopy. Poznaj horoskop tygodniowy na 21-27.06 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Tydzień upłynie pod znakiem mocnej i nieprzewidywalnej kwadratury Urana, który znajduje się w znaku Byka oraz Saturna, przebywającego w znaku Wodnika. Słońce będzie przemieszczać się w ostatnim dekanacie znaku Bliźniąt. Księżyc przemierza znaki od Lwa do Skorpiona, a jego tarcza rośnie i na nocnym niebie będzie coraz bardziej widoczna. W rozpoczynającym się właśnie tygodniu będziemy nerwowi, liczne sprawy pójdą niezgodnie z planem, wiele osób zaskoczy swoim zachowaniem, a skrajne sytuacje będą na porządku dziennym. Możesz spodziewać się również szybkich zwrotów akcji w światowej gospodarce i polityce zagranicznej. Najważniejsze decyzje będą należeć do osób urodzonych w znakach Wodnika i Koziorożca. Poznaj horoskop tygodniowy na 14-20.06 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Horoskop tygodniowy na 31.05 - 6.06.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Na niebie w tym tygodniu będzie się wiele działo. Do zjawisk, na które warto zwrócić uwagę, będą z pewnością – Merkury, który jest w ruchu wstecznym już od 30.05, wejście Wenus do znaku Raka (2.06) oraz niepokojąca kwadratura Merkurego i Neptuna (5.06). W tym samym dniu, czyli w sobotę, na nieboskłonie bóg wojny, czyli Mars ustawi się w opozycji z Plutonem.