Gwiazdy

Detektyw Rutkowski chce unieważnić ślub kościelny… Wszystko dla Mai Plich

Gwiazdy

Aktualizacja:

Krzysztof Rutkowski dąży do unieważnienia ślubu kościelnego. Jego aktualna żona, Maja Plich-Rutkowska marzy o powiedzeniu „sakramentalnego tak”. Wszystko jest na dobrej drodze.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich

Maja Plich to czwarta żona detektywa Rutkowskiego. Para wzięła ślub cywilny w sierpniu zeszłego roku, w Rozalinie. Wesele było huczne. Kulisy zostały pokazane w programie Izabeli Janachowskiej „Ach ten ślub” w TVN Style.

To był ślub i ceremonia moich marzeń, z mężczyzną mojego życia

– powiedziała Maja w wakacyjnym programie Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Jak zostać detektywem prywatnym, a jak detektywem w policji?

Para wspólnie wychowuje syna, Krzysztofa juniora i nastoletnią córkę Mai z poprzedniego związku. Do pełni szczęścia, brakuje im tylko ślubu kościelnego. Zarówno Maja, jak i Krzysztof bardzo chcą obiecać sobie wieczną miłość przed ołtarzem. Jest jednak pewien problem - detektyw brał już kiedyś ślub kościelny. Teraz stara się o unieważnienie poprzedniego związku. Jest już po pierwszych rozmowach. Sprawa jest bardzo delikatna, ale para ma wielką nadzieję, że już niedługo będą mogli zawrzeć związek sakramentalny.

Miłosna przeszłość

Detektyw Krzysztof Rutkowski sam nazywał siebie koneserem kobiet. Przed związkiem z Mają Plich był trzykrotnie żonaty i miał wiele partnerek. Jedna z nich, Luiza Kobyłecka zrezygnowała dla niego z zakonu.

Narzeczonym odbierałem narzeczone, mężom żony, które potem zostawały moimi żonami

– mówił kiedyś w wywiadzie dla Vivy.

Teraz, jak deklaruje odnalazł kobietę, z która chce spędzić całe życie.

Jest mi najlepiej na świecie. Jest harmonia, spokój, zrozumienie. Nie chciałbym tego zmieniać

- dodał znany detektyw.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości