Kinga Zawodnik i Dorota Wellman porównały swoje biusty. "Tak się zabija kompleksy"

Kinga Zawodnik i Dorota Wellman
Player.pl
Kinga Zawodnik jest gospodynią programu "Pierwszy raz Kingi", w którym widzowie mogą zobaczyć, jak 27-latka realizuje swoje marzenia, robiąc rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbowała. W 2. odcinku spotkała się z Dorotą Wellman, której zdradziła, czy ma jakiekolwiek kompleksy.

Kinga Zawodnik chce cieszyć się życiem

Kinga Zawodnik od razu, gdy pojawiła się na szklanym ekranie, podbiła serca widzów. Jest naturalna, szczera i zabawna. Fani uwielbiają ją za dystans do siebie i oryginalność.

27-latka nie przejmuje się m.in. tym, że ma nadwagę.

Nie mam kompleksów. Mam tylko problem z ubraniami

- przyznała się Dorocie Wellman.

Mało tego, w swoim programie "Pierwszy raz Kingi" dziewczyna udowadnia wszystkim paniom, że warto podejmować wyzwania i cieszyć się życiem. Nieważne jest przy tym to, skąd jesteśmy lub jaką mamy tuszę.

Zależy mi, żeby pokazać kobietom, żeby przełamywały swoje bariery, i psychiczne, i fizyczne, i doświadczały. W każdym rozmiarze człowiek chce się czuć ważny, chce czuć się kochany

- stwierdziła.

Kinga i Dorota Wellman porównują biusty

Podczas spotkania Kinga zapewniała prowadzącą Dzień Dobry TVN, że nie wstydzi się swojej nagości. Dorota Wellman postanowiła więc to sprawdzić, a że 27-latka miała na sobie tylko szlafrok, sprawa była prosta. Przy okazji panie porównały rozmiary swoich biustów. Która z nich wygrała w tej konkurencji? Odpowiedź znajdziecie w naszym wideo:

>>> Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przebiera w słowach: "Nie mam cierpliwości na konwenanse". O co chodzi?

Joanna Koroniewska straciła sześć ciąż: "Przez wiele lat nie mogłam o tym mówić. Za każdym razem czułam się gorsza"

Katarzyna Figura ma piękne córki. Jak wyglądają Koko i Kaszmir?

Autor: Iza Dorf

podziel się:

Pozostałe wiadomości