Gwiazdy

Joanna Liszowska zachwyciła fanów naturalnością. "Chce się Ciebie zjeść"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Joanna Liszowska

Joanna Liszowska okrzyknęła siebie mianem "Siwego Lisa". Wszystko przez pasma włosów właśnie w tym kolorze. Gwiazda zdecydowała się postawić na naturalność i nie ukrywać oznak upływającego czasu. Dla wielu jej wielbicieli to postawa godna naśladowania.

Joanna Liszowska i kariera w mediach

Joanna Liszowska większość swojej pracy zawodowej poświęciła teatrom. Aktorka jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie .Mogliśmy oglądać na deskach najlepszych warszawskich i krakowskich scen. Zagrała też w kilku popularnych musicalach w Studiu Buffo. Joanna to również aktorka serialowa i filmowa. Widzowie dobrze znają ją z wielu popularnych produkcji.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Inną pasją aktorki jest muzyka. W 2019 r. wyszedł singiel artystki "Into U".

Joanna Liszowska zaskoczyła na Instagramie

W ostatnich latach wokół Joanny Liszowskiej głośno było w związku z jej rozwodem z Olą Serneke. Para spędziła ze sobą osiem lat i doczekała się dwóch córek: Emmy (10 l.) i Stelli (8 l.). Aktorka życiowe zmiany wiązała nie tylko ze zmianą statusu, ale także wizerunku. Choć gwiazda od zawsze stawiała na naturalność, nie brakuje jej w tym konsekwencji. Świadczy o tym chociażby ostatni post.

- Silver Fox (Siwy lis - przyp. red.) - czytamy we wpisie.

Choć nie wszyscy fani wydawali się zachwyceni zdjęciem Joanny. "Korzystniej było Pani w blondzie. Ta naturalność dodaje lat" - czytamy. Zdecydowana większość komentujących doceniła jednak prawdziwość aktorki. "Przepiękna! Ty Joasia jesteś taka, że chce się Ciebie zjeść", "Piątka za odwagę!", "Naturalność, kobiecość, uśmiech - to jest to!" - czytamy pod zdjęciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jan Bielecki/East News

Pozostałe wiadomości