Borys Szyc pochwalił się świadectwem córki. Skrytykowała to Korwin Piotrowska

Gwiazdy


Córka Borysa Szyca ukończyła w tym roku szkołę podstawową. Aktor pochwalił się w mediach społecznościowych świadectwem Soni. Jednak nie wszystkim to się spodobało. Krytycznie wypowiedziała się Karolina Korwin Piotrowska. O sprawie poinformował widzów Dzień Dobry TVN reporter Mateusz Hładki.

W tym roku córka Borysa Szyca - Sonia ukończyła szkołę podstawową z wyróżnieniem. Aktor pochwalił się jej świadectwem z czerwonym paskiem w mediach społecznościowych.

Duma i wzruszenie. Koniec czegoś , początek nowego. Jestem z Ciebie piekielnie dumny. To nie wyświechtane słowa, że „dałaś radę”. Było Ci ciężko, zmieniłaś szkole, przeżyłaś strajk nauczycieli, dojrzewasz, masz mnóstwo zajęć dodatkowych, swoje pasje : konie i śpiew. Żyjesz między dwoma domami i dałaś nam najpiękniejszy prezent, o który nawet nie prosiliśmy. Zaufanie i ciężka prace, którą włożyłaś by tak pięknie zakończyć ten etap swojego życia. Teraz wiele drzwi stoi przed Tobą otworem. Wiem, że dobrze wybierzesz.

- napisał.

Pod postem pojawiły się gratulacje od fanów. Ale rozwinęła się też dyskusja. Otóż Karolina Korwin Piotrowska zarzuciła Borysowi Szycowi oraz innym, którzy chwalą się w sieci świadectwami dzieci, że wpychają swoje pociechy w wyścig szczurów, co im nie służy.

Boże, jak to dobrze, ze do szkoły chodziłam w czasach, kiedy nie trzeba było się chwalić świadectwami dzieci i samymi dziećmi na feju. Jeden wielki cyrk, jeden wielki targ próżności i pokazywactwa. Kolejny wyścig, kolejna konkurencja i konkurs piękności nie dla siebie, ale by pokazać się innym, żeby innych z zazdrości szlag trafił. I po co? Wielkie miałam szczęście. Bardzo współczuję potencjalnym przyszłym klientom kozetek u psychoanalityków i szpitali psychiatrycznych, całodobowych aptek i sklepów z alkoholem, ewentualnie klientów więzień, poprawczaków, którzy dzisiaj podbijają, bądź nie , nadwątlone ego ich biednych i oszalałych rodziców. I nie, nie miałam od 4 klasy świadectwa z paskiem, bo usłyszałam od rodziców, ze to nienormalne, by być dobrym we wszystkim, z takich idealnych kujonów według mego ojca, wyrastali krwiożerczy psychopaci mordujący staruszki. Generalnie mordercy. Wtedy poznałam słowo psychopata. Odtąd ciepło myślę o staruszkach. Nie tylko tych mordowanych przez psycholi z czerwonym paskiem. Miałam dobre dzieciństwo. Przynajmniej je miałam. I byłam dobra „tylko” z polskiego i historii. No i lubiłam angielski.

Aktor nie pozostał obojętny na tę uwagę i odpowiedział:

Jeszcze pare słów o paskach. Nie tych na TVP bo te są zawsze na czerwono i nikt się nie czepia? @karolinakp poruszyła ważny temat ,czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem... Karolino ale trochę jednak przesadzasz. Wtedy zamiast fejsa miałaś tłum cioć, wujków, dziadków, babć,kuzynów bliższych i dalszych, sąsiadów,kumpli na trzepaku, nowych kumpli na wakacjach, nawet panie z dawnego przedszkola dopytywały się „No i jak Ci Borysku poszło”??? A nie zawsze poszło dobrze. W ósmej czerwony pasek się udał i byłem strasznie dumny , pomimo presji nauczycieli, mamy, wspomnianych cioć i wujków. Po prostu cieszyłem się ze dałem radę i widzę dumę w oczach moich bliskich. To dla dzieci bardzo ważne. Tak samo ważne jak powiedzieć, nie martw się ze nie masz czerwonego paska, dla mnie i tak zawsze będziesz najlepszy, będę Cię kochał i wspierał. I to powtarzałem Soni co roku i wiesz co? To jej pierwszy czerwony pasek, na koniec ósmej klasy, pod strajku nauczycieli, po nadrabianiu materiałów, po szaleńczym nadrabianiu materiału, po łączeniu tego ze sportem i śpiewaniem...i tak! jestem z niej piekielnie dumny i mój post ze zdjęciem (dam na koniec żeby nie epatować) tego paska to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. Wspieram Was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliście wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników. A pasek? Phi! Jest z niego wielka radość i duma teraz ,i to najzwyczajniej duży plus w dostaniu się do dobrego liceum...ale teraz UWAGA : zabawa na koniec...ile Wam znajdzie odnalezienie teraz, w tej chwili, waszego świadectwa z 8 klasy??? Start! .......................................................no dobra dam więcej czasu...:))) całus ślę do wszystkich uczniów i nauczycieli! Daliście radę! Ależ oczywiście ze nagradzać i chwalić, a przede wszystkim mówić im o naszych uczuciach. Że jesteśmy dumni, ze kochamy i wspieramy. Ja mówiłem tez ,jak bardzo mnie zaskoczyła ,bo wiele pracy wykonała po cichu, bez mojego stania nad i pilnowania.Kocham Cię @soniawiktoriaa ❤

>>> Zobacz także:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jeszcze pare słów o paskach. Nie tych na TVP bo te są zawsze na czerwono i nikt się nie czepia? @karolinakp poruszyła ważny temat ,czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem... Karolino ale trochę jednak przesadzasz. Wtedy zamiast fejsa miałaś tłum cioć, wujków, dziadków, babć,kuzynów bliższych i dalszych, sąsiadów,kumpli na trzepaku, nowych kumpli na wakacjach, nawet panie z dawnego przedszkola dopytywały się „No i jak Ci Borysku poszło”??? A nie zawsze poszło dobrze. W ósmej czerwony pasek się udał i byłem strasznie dumny , pomimo presji nauczycieli, mamy, wspomnianych cioć i wujków. Po prostu cieszyłem się ze dałem radę i widzę dumę w oczach moich bilskich. To dla dzieci bardzo ważne. Tak samo ważne jak powiedzieć, nie martw się ze nie masz czerwonego paska, dla mnie i tak zawsze będziesz najlepszy, będę Cię kochał i wspierał. I to powtarzałem Soni co roku i wiesz co? To jej pierwszy czerwony pasek, na koniec ósmej klasy, pod strajku nauczycieli, po nadrabianiu materiałów, po szaleńczym nadrabianiu materiału, po łączeniu tego ze sportem i śpiewaniem...i tak! jestem z niej piekieknie dumny i mój post ze zdjęciem (dam na koniec żeby nie epatować) tego paska to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. Wspieram Was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliscie wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników. A pasek? Phi! Jest z niego wielka radość i duma teraz ,i to najzwyczajniej duży plus w dostaniu się do dobrego liceum...ale teraz UWAGA : zabawa na koniec...ile Wam znajdzie odnalezienie teraz, w tej chwili, waszego świadectwa z 8 klasy??? Start! .......................................................no dobra dam więcej czasu...:))) całus ślę do wszystkich uczniów i nauczycieli! Daliście radę! Ależ oczywiście ze nagradzać i chwalić, a przede wszystkim mówić im o naszych uczuciach. Że jesteśmy dumni, ze kochamy i wspieramy. Ja mówiłem tez ,jak bardzo mnie zaskoczyła ,bo wiele pracy wykonała po cichu, bez mojego stania nad i pilnowania.Kocham Cię @soniawiktoriaa ❤

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN