W lipcu Majak Jeżowska siadła do pianina i napisała fajny numer. Do współpracy zaprosiła artystę, którego lubi i ceni. Było paru kandydatów, ostatecznie padło na Andrzeja Krzywego. Przed wami niecodzienny duet.
Ostatnie plotki głosiły o tym, że Anna Maria Jopek kończy karierę. Artystka jednak uspokaja, zamierza być nadal aktywna zawodowo, ale póki co zajmie się koncertowaniem.
Piotr Rubik pracuje nad swoją nową płytą Rubikone. Do współpracy zaprosił wielkie kobiece głosy, które jednak chce ujawniać stopniowo. Do tej pory piosenki nagrały 3 panie- dwie z nich to finalistki popularnego programu Mam Talent: Paulina Lenda i Ewa Lewandowska.
Chociaż o swoim chłopaku Michale mówi narzeczony, zarzeka się, że nie mają żadnych planów małżeńskich. Tym samym zaprzecza wszystkim plotkom na ten temat. Opowiedziała nam też o swoich planach noworocznych.
By już od poniedziałku wprowadzić państwa w świąteczny nastrój, zaprosiliśmy Marię Sadowską. Wokalistka razem ze swoja mamą, Lilianą Urbańską, wykonała utwór "Mali kolędnicy" z płyty pt. Gwiazdka dla każdego.
Ten rok obfitował w ceremonie ślubne gwiazd. Niektóre odbyły się z wielką pompą, inne przeszły prawie bez echa. To pierwszy taki rok, kiedy śluby gwiazd podchodziły do rangi niemalże wydarzeń narodowych.
Zbliża się karnawał, a w nim mnóstwo okazji do zabawy na imprezach domowych i na wielkich balach. Z Ewa Kuklińską i Zbigniewem Wodeckim powspominamy prywatki sprzed lat, a od Wojtka Łozowskiego postaramy się dowiedzieć, jak dzisiaj wyglądają domówki.
Już 6 marca na ekrany polskich kin wejdzie nowa produkcja TVN „Kochaj i tańcz”. Poczuj rytm, obudź zmysły, oderwij się od ziemi – to hasła przewodnie tego filmu. O kulisach jego produkcji opowiedziała nam Iza Miko.
Trwa plebiscyt Telekamery Tele Tygodnia 2009 na najpopularniejsze postaci telewizyjne. Ogłoszono kandydatów do statuetki w 10 kategoriach. O tym, kto wygra Telekamerę, jak zwykle zdecydują widzowie.
Już 28 grudnia organizatorzy zapraszali na Mały Rynek, gdzie trwał projekt "Strefa Kobiet" - czyli kompilacja wszystkiego, co piękne. Co w programie? Tylko to, co wyjątkowe i niepowtarzalne. Dziś będziecie mieli okazję przypomnieć sobie tamten wieczór.
Czy łatwo było naszym gościom: Halinie Kunickiej i Mai Jeżowskiej przyjąć do wiadomości, że ich synowie wyprowadzają się z domu i, że zamierzają się ożenić? Czy matce trudno jest się pogodzić z tym, że teraz żona jest dla syna kobieta najważniejszą?
Aktorka Daria Widawska, która trafiła do szpitala z podejrzeniem sepsy nadal jest ciężkim stanie. Weronika Rosati ma nowego "chłopaka". Krzysztof Ibisz spędził Wigilię z asystentką? Iza Miko kontra Natalia Lesz - kiedyś przyjaciółki, a dziś rywalki?
Gdyby żył, dziś świętowałby 74. urodziny. Elvis Presley, bo o nim mowa, był królem rock and rolla, jedną z najbardziej znaczących postaci w kulturze masowej XX wieku. Zapewne nie zostałaby piosenkarzem, gdyby nie to, że w wieku dziesięciu lat dostał od rodziców gitarę, zamiast droższego, upragnionego roweru. Do studia Dzień Dobry TVN, w dniu urodzin Elvisa, zawitały jego sobowtóry.
Już po raz piąty serial "Na Wspólnej" został nominowany do nagrody Telekamery Tele Tygodnia. W minionym roku, dzięki głosom widzów, popularny serial telewizji TVN zdobył nagrodę w kategorii serial obyczajowy. Z naszymi gośćmi - Bożeną Dykiel, Robertem Kudelskim oraz Anną Samusionek, która wcieli się w nową postać w serialu, porozmawiamy o dalszych, zaskakujących losach znanych i lubianych rodzin.
Ewa Szabatin obchodziła niedawno trzydzieste urodziny. Ukochany Josh Vitulli przygotował dla niej niespodziankę. Zorganizował przyjęcie, na którym nie zabrakło przyjaciół tancerki. Aktorka Katrzyna Zielińska trzydzieste urodziny będzie świętować w tym roku. Uważa, że to cudowny wiek dla kobiety. A czy w życiu prezenterki Agnieszki Frykowskiej zmieniło się coś po jej trzydziestych urodzinach?
Paulina Młynarska-Moritz zdaje sobie sprawę z tego, że w porównaniu z innymi kobietami, jest w sytuacji uprzywilejowanej. Pracuje w telewizji, zarabia pieniądze, stać ją więc na to, żeby często chodzić do kosmetyczki czy pójść na laser, który wygładzi jej zmarszczki. Nie wstydzi się, że z tego korzysta. Jednak większość kobiet w Polsce nie ma takich możliwości. Jak zachować urodę, gdy lata mijają? o to zapytaliśmy także aktorkę Justynę Sieńczyłło i modelkę Agnieszkę Maciąg.
Chłopaki z Audiofeels każdą wolną chwilę spędzają w studiu, by dopracować swój materiał. Na ich debiutanckiej płycie pojawi się 14 utworów. Zdradzili w Dzień Dobry TVN kilka szczegółów dotyczących ich planów.