Zuzanna Borucka, znana jako Banshee lub Zuzek Łobuzek, została zablokowana na Instagramie. Wszystko w związku z jej kontrowersyjnym wpisem: "Mussolini, Hussein, Hitler - ale oni też byli dziećmi!" - napisała Zuzanna Borucka.

Zuzanna Borucka, ps. Banshee lub Zuzek Łobuzek, została zablokowana na Instagramie. Dlaczego? Chodzi o jej kontrowersyjny wpis.

Wiem, że moja perspektywa jest zaburzona - powiedziała Zuzanna na Insta Stories.

Następnie wyświetliła się grafika z wizerunkami Benito Mussoliniego, Saddama Husseina, Osamy bin Ladena i Adolfa Hitlera. Obok znajdowały się ich zdjęcia z dzieciństwa. Zuzanna podpisała grafikę w taki sposób: 

Ale oni też byli dziećmi... (...) Nie umiem patrzeć na ludzi źle.

Konto Zuzanny po opublikowaniu tego wpisu i grafiki zostało zablokowane. Na razie nie wiemy, czy odpowiedzialny jest za to algorytm Instagrama czy ktoś zgłosił jej konto w związku z zamieszczonymi przez nią treściami. Zuzanna jest zrozpaczona:

Jestem zrozpaczona, bo nie wiem co robić, nie wiem w ogóle do kogo napisać. Jakby to był pierwszy taki profil instagramowy, moim zdaniem, który nie był taki wykreowany, taki nieszczery, ja byłam taka prawdziwa i to było śmieszne i fajne i wiem, że kochaliście Zuzeklobuzek Reality. Miałam dużo pamiątek i zdjęć, których teraz nie mam i za bardzo nie wiem, jak to teraz odzyskać. Smutne - rozpłakała się.

Uważacie, że jej konto zostało słusznie zablokowane?


Więcej: „Mógłbym być twarzą hejtu w Polsce”. Mateusz Maga o tym, co ceni sobie w Londynie

Zuzanna Borucka

Fot. Instagram

Zobacz film: Do czego prowadzi mowa nienawiści? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
74
17
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
5
07.07.2019
Agatheo
I co wynika z tego? Nie rozumiem. Insta mogłoby zablokować profil Pawlowicz, itp za umieszczanie wieliu obraźliwych tekstów.
27.06.2019
Agnieszka
Tvn wstyd mi za was. To, że psie portale rozkręcają afery i szukają newsów tak, gdzie ich nie ma, to norma, - ale wy? Albo nie macie nic lepszego i szukacie atencji, albo zasięgi spowodowane youtuberami i ludźmi z internetu są dla Was żyłą złota w przeciwieństwie do porannych nędznych wywiadów w telewizji.. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Jako duża, Polska stacja telewizyjna powinniście utrzymywać jakiś poziom i nie wydawać się w takie wyciągnięte z kontekstu zdarzenia.
26.06.2019
Anonimek
Tak, jak najbardziej słusznie zamkneli jej ten profil. Trzeba myśleć co się wstawia i pisze na portalach społecznościowych.
26.06.2019
A.
A co W tym złego? Co złego jest w stwierdzeniu, że ktoś też był kiedyś dzieckiem. Nigdzie nie padły słowa, że pochwala to kim się stali. Więc skończcie z ogłupianiem i tak już głupiego społeczeństwa.
26.06.2019
Roksana
Bzdury!!! Wyrwane z kontekstu, kto to pisze w ogóle??
Rozwiń wszystkie komentarzy