Newsy

Zuzanna Borucka opublikowała zdjęcia zbrodniarzy wojennych. Instagram zablokował jej profil!

Zuzanna Borucka żartowała ze zbrodniarzy wojennych. Instagram zablokował jej profil

Fot. Instagram

Newsy

Zuzanna Borucka opublikowała zdjęcia zbrodniarzy wojennych. Instagram zablokował jej profil!

Zuzanna Borucka żartowała ze zbrodniarzy wojennych. Instagram zablokował jej profil

Fot. Instagram

Zuzanna Borucka, znana jako Banshee lub Zuzek Łobuzek, została zablokowana na Instagramie. Wszystko w związku z jej kontrowersyjnym wpisem: "Mussolini, Hussein, Hitler - ale oni też byli dziećmi!" - napisała Zuzanna Borucka.

Zuzanna Borucka, ps. Banshee lub Zuzek Łobuzek, została zablokowana na Instagramie. Dlaczego? Chodzi o jej kontrowersyjny wpis.

Wiem, że moja perspektywa jest zaburzona - powiedziała Zuzanna na Insta Stories.

Następnie wyświetliła się grafika z wizerunkami Benito Mussoliniego, Saddama Husseina, Osamy bin Ladena i Adolfa Hitlera. Obok znajdowały się ich zdjęcia z dzieciństwa. Zuzanna podpisała grafikę w taki sposób: 

Ale oni też byli dziećmi... (...) Nie umiem patrzeć na ludzi źle.

Konto Zuzanny po opublikowaniu tego wpisu i grafiki zostało zablokowane. Na razie nie wiemy, czy odpowiedzialny jest za to algorytm Instagrama czy ktoś zgłosił jej konto w związku z zamieszczonymi przez nią treściami. Zuzanna jest zrozpaczona:

Jestem zrozpaczona, bo nie wiem co robić, nie wiem w ogóle do kogo napisać. Jakby to był pierwszy taki profil instagramowy, moim zdaniem, który nie był taki wykreowany, taki nieszczery, ja byłam taka prawdziwa i to było śmieszne i fajne i wiem, że kochaliście Zuzeklobuzek Reality. Miałam dużo pamiątek i zdjęć, których teraz nie mam i za bardzo nie wiem, jak to teraz odzyskać. Smutne - rozpłakała się.

Uważacie, że jej konto zostało słusznie zablokowane?


Więcej: „Mógłbym być twarzą hejtu w Polsce”. Mateusz Maga o tym, co ceni sobie w Londynie

Zuzanna Borucka

Fot. Instagram

Zobacz film: Do czego prowadzi mowa nienawiści? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
74
17
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
5
07.07.2019
Agatheo
I co wynika z tego? Nie rozumiem. Insta mogłoby zablokować profil Pawlowicz, itp za umieszczanie wieliu obraźliwych tekstów.
27.06.2019
Agnieszka
Tvn wstyd mi za was. To, że psie portale rozkręcają afery i szukają newsów tak, gdzie ich nie ma, to norma, - ale wy? Albo nie macie nic lepszego i szukacie atencji, albo zasięgi spowodowane youtuberami i ludźmi z internetu są dla Was żyłą złota w przeciwieństwie do porannych nędznych wywiadów w telewizji.. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Jako duża, Polska stacja telewizyjna powinniście utrzymywać jakiś poziom i nie wydawać się w takie wyciągnięte z kontekstu zdarzenia.
26.06.2019
Anonimek
Tak, jak najbardziej słusznie zamkneli jej ten profil. Trzeba myśleć co się wstawia i pisze na portalach społecznościowych.
26.06.2019
A.
A co W tym złego? Co złego jest w stwierdzeniu, że ktoś też był kiedyś dzieckiem. Nigdzie nie padły słowa, że pochwala to kim się stali. Więc skończcie z ogłupianiem i tak już głupiego społeczeństwa.
26.06.2019
Roksana
Bzdury!!! Wyrwane z kontekstu, kto to pisze w ogóle??
Rozwiń wszystkie komentarzy