Rozrywka

System Of A Down w 2020 zagra koncert w Polsce. Rusza przedsprzedaż biletów

Koncert

Fot. Jena Ardell/ Getty Images

Rozrywka

System Of A Down w 2020 zagra koncert w Polsce. Rusza przedsprzedaż biletów

Koncert

Fot. Jena Ardell/ Getty Images

System Of A Down zagra koncert w Polsce. Grupa ogłosiła, że podczas ich europejskiej trasy koncertowej wystąpi 30 czerwca w Krakowie na Tauron Arenie. Ich występ będzie supportować O.R.k.

System Of A Down w przyszłym roku wyrusza w trasę koncertową po Europie. Grupa zapowiedziała, że da „wiele koncertów ”. Pierwszy koncert z trasy odbędzie się 25 czerwca w Finlandii.. System Of A Down zdradzili również, że jeden z koncertów odbędzie się w Polsce. Grupa System Of A Down zagra w Polsce 30 czerwca na Tauron Arenie w Krakowie. Koncert w TAURON Arenie Kraków supportować będzie O.R.k.

Bilety na System Of A Down 

Bilety trafią do sprzedaży 4 października 2019, od godz. 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy wystartuje 2 października 2019 o godzinie 10:00 i potrwa do piątku 4 października 2019 godz. 9:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl potrwa od 3 października 2019 godz. 10:00 do 4 października 2019 godz. 9.00. 

Amerykańsko-ormiański zespół System Of A Down powstał w 1994 roku w Californi. Zespół szybko zgromadził rzeszę wiernych fanów i zawsze dawał dobre koncerty. Grupa osiągnęła sukces komercyjny, wydając pięć płyt, a trzy z nich  zadebiutowały na szczycie listy Billboard. 

Dyskografia System Of A Down składa się z pięciu albumów:

  • System of a Down (z 1998)
  • Toxicity ( z 2001)
  • Steal This Album! (z 2002)
  • Mezmerize (z 2005)
  • Hypnotize (z 2005)

Grupa zawiesiła swoją działalność w 2006 roku, a muzycy zajęli się solowymi projektami. Działalność koncertową wznowili w 2010 roku. Po czternastu latach jest szansa na nowy album. 

System of a Down był cztery razy nominowany do nagrody Grammy. W 2006 roku Piosenka „B.Y.O.B.” zdobyła tę nagrodę w kategorii Best Hard Rock performance. System Of A Down sprzedał ponad 40 milionów płyt na całym świecie. Ostatnim krążkiem wydanym przez System Of A Down jest Hypnotize z 2005 roku. Jest jednak nadzieja, że grupa wyda kolejny, długo wyczekiwany album. Basista zespołu Shavo Odadjian podzielił się informacją, że powstało sporo materiału, z którego bez problemu można wydać płytę.  


Dwa lata temu zebraliśmy się we trójkę – bez Serja, który zajęty był solową karierą – i napisaliśmy około 10 lub 11 piosenek. Daron przyniósł siedem albo osiem piosenek, ja przyniosłem ze cztery czy pięć pomysłów i zrobiliśmy z nich piosenki. Brakowało tylko śpiewu Serja. Były bardzo dobre. Mam nadzieję, że pewnego dnia do nich powrócimy i Serj dołoży swoje, bo wiem, że ma coś w zanadrzu.
Nie rozumiem, dlaczego wciąż nie możemy nagrać tej płyty. Myślę, że jesteśmy w stanie pokonać wszystkie przeszkody. Nie wydarzyło się nic, czego nie dałoby się rozwiązać. Wszystko sprowadza się do różnic kreatywnych, które według mnie ciągną się zbyt długo.

- powiedział Shavo dla „Trunk Nation”

>>> Zobacz też: 

Zobacz film: Big Cyc w trasie koncertowej. Źródło: Dzień Dobry TVN. 


Co sądzisz o tym artykule?
56
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0