Gwiazdy

Górniak dostała prezent pod Rusin! Czy to koniec ich konfliktu?

Gwiazdy

Górniak dostała prezent pod Rusin! Czy to koniec ich konfliktu?

Czy Edyta Górniak i Kinga Rusin nadal mają konflikt? Przed premierą "Agenta" media zaczęły podsycać plotki o tym, że gwiazdy nadal się nie lubią i z pewnością będzie to widoczne na planie "Agenta". Jaka jest prawda? Posłuchajcie, co powiedziała Edyta Górniak.

  • Edyta Górniak i Kinga Rusin  spotkały się na planie "Agenta".
  • Panie poróżniły się w maju 2014 roku w studiu "Dzień Dobry TVN".
  • Wszystko wskazuje na to, że to już koniec ich konfliktu.


Zobacz też: Ślub od pierwszego wejrzenia. Anita i Adrian będą mieli dziecko!


Edyta Górniak i Kinga Rusin nadal mają konflikt? Chodzi o sytuację, która miała miejsce w maju 2014 roku. Rusin w "Dzień Dobry TVN" zadała pytanie, które bardzo interesowało widzów, o to kiedy Górniak weźmie ślub... Górniak nie chciała odpowiedzieć na to pytanie i od tamtej pory dziennikarka i piosenkarka nie utrzymywały ze sobą kontaktu. 

Dlatego tym bardziej, media bardzo fascynowały się tym, że gwiazdy mają wystąpić w "Agencie" - czy doszło między nimi do konfrontacji?

Ten konflikt nie był wyolbrzymiony przez media! - zaśmiała się Edyta Górniak. - Czułam się bardzo urażona. Na szczęście jak idzie się przez życie, poszerza się skala różnych wrażeń, tych dobrych i złych. I potem okazuje się, że pewne sytuacje nie są w stanie dotrzeć do nas tak głęboko, bo poszerzyła się nam skala odczuwania - dodała gwiazda.


Edyta Górniak dodała, że dostała od Kingi Rusin nawet prezent - peeling cukrowo-kokosowy. 

Jest szansa, że dostanę kolejny - zażartowała na koniec Górniak.

Czy to oficjalny koniec konfliktu między Rusin na Górniak? Jak widać, tak! Tym bardziej, że panie były bardzo serdeczne na konferencji "Agent - Gwiazdy", a Rusin uściskała nawet Górniak na scenie! Czy takie ciepłe relacje panowały między nimi również na planie "Agenta"? Przekonamy się już 27 lutego na antenie TVN!


Zobacz też: Telekamery rozdane. Kto wyszedł z nagrodą?

Co sądzisz o tym artykule?
5
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0