Przepisy kulinarne

Prezent na 18. urodziny dla dziewczyny – co kupić? Propozycje ciekawych prezentów

Dziewczyna rozpakowująca prezent

Fot. Fabio Pagani / EyeEm / Getty Images

Przepisy kulinarne

Prezent na 18. urodziny dla dziewczyny – co kupić? Propozycje ciekawych prezentów

Dziewczyna rozpakowująca prezent

Fot. Fabio Pagani / EyeEm / Getty Images

Prezent na 18. urodziny dla dziewczyny powinien być oryginalny, ciekawy i zapaść jej w pamięć. Osiągnięcie dojrzałości to wyjątkowy czas w życiu młodej dziewczyny, dlatego warto celebrować ten dzień prezentem, który podkreśli ważność jej święta. Jakie prezenty będą odpowiednie? Propozycje na ciekawe prezenty na 18.

Osiemnaste urodziny to moment symboliczny i szczególny w życiu każdej młodej kobiety. Wchodząc w okres dojrzałości, zostawia za sobą dziecięcy i beztroski czas. Warto ten moment podkreślić szczególnym i oryginalnym prezentem. Pośród wielu propozycji - od prezentów śmiesznych do tych najbardziej poważnych, na pewno warto wziąć pod uwagę to, jaki charakter ma jubilatka i jakie relacje nas łączą. Na pewno prezenty na 18. urodziny dla dziewczyny powinny być przemyślane i szczere.

Prezenty na 18-stkę, pomysły – jak wybrać najlepszy?

Kategorie prezentów możemy podzielić na te drobne, symboliczne oraz niosące za sobą jakiś przekaz, którym chcemy zainspirować obdarowaną dziewczynę. Jest wiele sklepów, które oferują asortyment prezentowy, oparty głównie na śmiesznych gadżetach. Jeśli jednak nasze relacje z jubilatką są bliższe, co przekłada się na to, że znamy jej zainteresowania, śmiało możemy udać się po konkretny, prezent, który umili jej czas bądź okaże się przydatny w życiu codziennym.

Osobną kategorię stanowią prezenty z podtekstem seksualnym, które jednak z roku na roku cieszą się słabnącym zainteresowaniem. Bardzo często nie trafione, z pozoru mają śmieszyć, a w rzeczywistości bywają niesmaczne i nie na miejscu. Tym bardziej nie wypada ich dawać w większym gronie.

Śmieszne prezenty na 18 dla dziewczyny

Dowcipne i przemyślane prezenty sprawią radość i ubarwią przyjęcie z okazji 18-stych urodzin. Śmieszne prezenty na 18 dla dziewczyny mogą być nie tylko gadżetami, ale też drobiazgami, które będą użyteczne dla młodej jubilatki. Budzik, który “ucieka” po włączeniu alarmu, czy ręcznik plażowy w formie latającego dywanu Alladyna to jedne z ciekawych i zarazem śmiesznych propozycji. Śmieszne prezenty mogą również symbolicznie nawiązywać do wydarzeń z życia jubilatki. Marzy o tym, by objechać świat dookoła? Kup jej globus i fiata 126p w skali 1:100, który do niego przykleisz.

Postaw na oryginalność. Prezenty, które wywołują uśmiech i jednocześnie nie są oklepane, to te, które wymyślisz samodzielnie. Spersonalizowane prezenty szczególnie zapadną w pamięć, bowiem będą przygotowane od serca.

Może jubilatka słynie ze śmiesznych anegdot i sarkazmu? Zapamiętaj te najśmieszniejsze i zamów je jako nadruk na torbę eko. Prezent nie tylko śmieszny i oryginalny, ale indywidulany.

Oryginalne prezenty na 18 dla dziewczyny

W dobie technologii i wirtualnego świata, w którym żyją dzisiaj młodzi ludzie, trudno czymkolwiek ich zaskoczyć i wywołać efekt “wow”. Oryginalny prezent to ten, który jest ciekawy, inspiruje i zapada w pamięć. Dobrym pomysłem może być podarowanie młodej dziewczynie przeżyć. Jubilatka uwielbia gotować, interesuje się kuchnią i stale szuka nowych smaków? Na pewno ucieszy się, jeśli podarujesz jej 1-dniowy kurs robienia babeczek, sushi, czy dzień z kuchnią wegetariańską. Za ofertami kulinarnymi warto rozejrzeć się w miejscach docelowych. Restauracje coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i oferują dzień kulinarny pod okiem szefa kuchni. To bez wątpienia fajne prezenty na 18 dla dziewczyny .

Rzeczy zostaną zapomniane, z czasem się zniszczą lub skończą swoją użyteczność. Przeżycia, wspomnienia i doświadczenia zostaną na zawsze. Nawet jeśli dziewczyna nie ma jeszcze sprecyzowanych zainteresowań, nic straconego. Wydarzenie, kurs czy pokaz, w którym będzie uczestniczyć, może stać się pierwszym krokiem w kierunku rozwijania nowego hobby. Firma, która zajmuje się kompleksowym przygotowaniem wydarzeń okazjonalnych, nie ma w ofercie czegoś, czego szukasz? Nic straconego. Jeśli jubilatka uwielbia modę i próbuje swoich sił w szyciu, możesz udać się np. do zakładu krawieckiego lub prywatnej krawcowej i zapytać, ile kosztuje jej dzień pracy. Za określoną kwotę po prostu wykup możliwość bycia jubilatki w tym miejscu, podpatrzenia, zadawania pytań.

Ciekawe prezenty na 18 dla dziewczyny to też np. sesja zdjęciowa połączona z metamorfozą. Złapanie chwili, kiedy dziewczyna wchodzi w dorosłość, uwiecznione na pięknych zdjęciach będzie pamiątką na lata.

Odważniejsze jubilatki na pewno ucieszą się lotem widokowym motolotnią bądź lotem szybowcem. Coraz większą popularność i zainteresowanie budzi lot w tunelu aerodynamicznym. Doświadczenie stanu nieważkości to adrenalina, która pozostanie na długo w pamięci każdej młodej kobiety.

Co sądzisz o tym artykule?
51
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0