Psychologia

„Perswazyjny poker” - gra, w którą wszyscy gramy

Psychologia

„Perswazyjny poker” - gra, w którą wszyscy gramy

Jak zmienić przekonania rozmówcy i namówić go do naszych rozwiązań? Na te pytania odpowiada książka „Perswazyjny poker”. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o niej sami autorzy, Grzegorz Załuski- negocjator, konsultant i trener biznesu oraz Adam Czajkowski- trener biznesu. 

Jak mimo trudności przekonać rozmówcę, że to właśnie nasze zdanie i pomysły są ważniejsze i godne uwagi? Książka „Perswazyjny poker” to źródło wiedzy z zakresu komunikacji, prezentacji i etycznych technik wywierania wpływu.

Książka „Perswazyjny poker”

Innowacyjna książka opiera się na 54 kartach, które w całości tworzą krótkie i praktyczne rozdziały. Czego można nauczyć się z książki? Przede wszystkim sztuki komunikacji, perswazji konwersacyjnej i technik wywierania wpływu na rozmówcę. Atutem książki są liczne przykłady z życia, które dla czytającego mogą być inspiracją.  

Źródłem technik treningowych są specjalistyczne badania i prace naukowe, jednak książka pisana jest w przystępnym i zrozumiałym dla wszystkich języku.

Dla kogo jest książka?

Sztuka przekonywania do własnego zdania jest istotną umiejętnością nie tylko w branży managerów, sprzedawców czy negocjatorów, ale również w życiu rodzinnym. Książka jest zatem przeznaczona dla każdego czytelnika.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
77
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
7
22.10.2019
Mati
O już wiem co sobie kupie na urodziny - książka wydaję się interesująca :)
19.10.2019
Juliat5bx
Aż się chce to przeczytać po tym wywiadzie
19.10.2019
Henry
Książka może być naprawdę ciekawa i przydatna dla rodziców - z ciekawością przeczytam! Gratuluje pomysłu!!!
19.10.2019
Marta
Ciekawy materiał :)
19.10.2019
Kasia
Bardzo fajny wywiad, ciekawie przeprowadzony i zaproszeni goście to widać dobrzy fachowcy w swojej branży :) pouczające
17.10.2019
yey
:):):)
17.10.2019
453345
:)
Rozwiń wszystkie komentarzy