Sport i fitness

Łukasz Chwieduk uczy sztuczek z freestyle footballu. „Na poziom mistrzowski trzeba trenować 2 godziny dziennie”

Sport i fitness

Łukasz Chwieduk uczy sztuczek z freestyle footballu. „Na poziom mistrzowski trzeba trenować 2 godziny dziennie”

Łukasz Chwieduk od wielu lat zajmuje się freestyle footballem, a na swoim koncie ma wiele tytułów mistrzowskich zdobytych podczas zawodów. Podczas połączenia ze studiem Dzień Dobry TVN pokazał, jak zrobić parę najprostszych sztuczek z piłką.

Nauka sztuczek

Czas, jaki spędzamy w domu, możemy przeznaczyć np. na naukę sztuczek z freestyle footballu. Jak się do tego zabrać, wyjaśnił widzom Dzień Dobry TVN Łukasz Chwieduk. Pokazał m.in. podskok z piłką umieszczoną między nogami czy próbę jak najdłuższego utrzymania jej na karku. Jak wytłumaczył, do zrobienia prostego triku wystarczy 10 minut ćwiczeń, poziom mistrzowski wymaga już 2 godzin dziennie.

Kim jest Łukasz Chwieduk?

Łukasz Chwieduk od blisko 14 lat zajmuje się freestyle footballem, a na swoim koncie ma tytuły mistrza i wicemistrza zdobyte podczas zawodów polskich, europejskich i światowych. Widzowie TVN-u mogą go znać z dwukrotnego udziału w programie „Mam talent!” – w 2019 roku udało mu się nawet dostać do finału show. Obecnie mieszka Gdyni, jednak jego rodzinnym miastem są Kępice, których jest Honorowym Ambasadorem.  

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
49
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0