Hobby

Cosmic Dance - taniec bez reguł

Hobby

Cosmic Dance - taniec bez reguł

Katarzyna Bartoszewicz jest propagatorką Cosmic Dance, zwanego także kosmicznym tańcem. Na czym on polega? Czy każda muzyka do niego pasuje? Zobaczcie!

Katarzyna Bartoszewicz tańczy od najmłodszych lat. Uwielbia to, ponieważ ruch w rytm muzyki pozwala jej pozbyć się stresu i złych emocji. Jest też dla niej formą medytacji. Pewnego dnia postanowiła, że będzie tańczyć codziennie i aby się zdyscyplinować, zaczęła opowiadać o tym w mediach społecznościowych. Taniec, który prezentuje w internecie nazwała cosmic dance.

To taniec spontaniczny, w którym nie ma żadnych reguł.

- stwierdziła.

Po jakimś czasie Kasia zauważyła, że dołączają się do jej akcji inne kobiety. Po dwóch miesiącach było ich kilkadziesiąt.

>>> Zobacz także:

Panie są zachwycone pomysłem Kasi. Zauważają pozytywne zmiany w swoim samopoczuciu oraz ciele. Dzięki cosmic dance nabierają też odwagi.

Przez długi czas nie tańczyłam, nie robiłam niczego ze swoim ciałem i kiedy pierwszy raz sobie na to pozwoliłam, to zobaczyłam jak wiele jestem w stanie uwolnić z siebie.

- przyznała Monika Wraszak.

Kasia zachęcona pozytywnymi komentarzami zaczęła również organizować warsztaty, podczas których tańczy razem z przychodzącymi do niej kobietami.

Przychodzą do mnie panie w bardzo różnym wieku - od dwudziestu paru lat, po sześćdziesiąt nawet. I to jest piękne, bo możemy się uczyć od siebie nawzajem.

- powiedziała Kasia.

Co sądzisz o tym artykule?
87
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
09.01.2020
matka.boska
Cudowna inicjatywa💖