Sport i fitness

Agata pokonała bulimię dzięki córce i Qczajowi. Dziś ćwiczy z "kołczem rzyci"

Sport i fitness

Agata pokonała bulimię dzięki córce i Qczajowi. Dziś ćwiczy z "kołczem rzyci"

W dzisiejszym programie Qczaj ćwiczy z Agatą, która zgłosiła się do naszego progamu, ponieważ chciała spełnić swoje wielkie marzenie. Agata dzięki ciąży i urodzeniu córeczki, a także dzięki Qczajowi wygrała walkę z bulimią. Dziś regularnie ćwiczy z Qczajem. zobaczcie ich trening.

Agata Pielużek ma 32 lata. Z zawodu i z zamiłowania jest nauczycielką. Obecnie jest na urlopie macierzyńskim. W wolnym czasie czyta książki i ćwiczy z Qczajem.

Chciałam się spotkać z Qczajem, ponieważ jest on wartościowym, mądrym i dobrym człowiekiem. Motywuje wiele kobiet do działania, do akceptacji siebie. Jego programy przyczyniły się do zmiany mojego stosunku do siebie. To metamorfoza duszy, nie tylko ciała. Marzenia się spełnia. I ja to właśnie robię.

Agata w liście, który przysłała do nazej redakcji napisała, że trener uratował jej życie. Kobieta przez 10 lat cierpiała na zaburzenia odżywiania, w tym 5 lat chorowała na bulimię.

Do pionu postawiły mnie dwie rzeczy....fakt, że zostałam mamą i dzień kiedy pierwszy raz zobaczyłam na you tube filmik z Twoim ryjkiem, który wręcz darł się 'Ukochoj się'. No i się ukochałam. Poszłam na terapię.

Zobacz też:

Ćwiczenia z hantlami w domu dla początkujących i nie tylko.

Triangle Dance Challenge. Kolejny szalony viral.

Qczaj wszedł do domu Wielkiego Brata!

Ważyła 108 kg. Schudła dzięki ćwiczeniom Qczaja.

Zobacz film: Ćwicz z Qczajem - historia pani Agaty. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
75
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0