Sport i fitness

Ważyła 108 kg. Schudła dzięki ćwiczeniom Qczaja

Sport i fitness

Ważyła 108 kg. Schudła dzięki ćwiczeniom Qczaja

Katarzyna Limanowska po dwóch ciążach ważyła 108 kg. Na początku ją to załamało, ale w końcu postanowiła zrzucić nadmiar kilogramów. Kiedy tylko może, korzysta więc z ćwiczeń Qczaja, które ten zamieszcza w sieci, kręci hula hop i od niedawna wprowadziła do treningów orbitrek. Jej marzeniem było poznanie trenera. Jakie ćwiczenia jej zaproponował, kiedy się spotkali? 

Katarzyna Limanowska ma 25 lat. Jest mamą 2 małych urwisów – rocznego Jasia i czteroletniej Dominiki. Jej mąż niestety pracuje za granicą, więc opieka nad maluchami spoczywa na niej.

W pierwszej ciąży Kasia przytyła 35 kg. 

Wyglądałam jak wieloryb. Nie mogłam patrzeć na siebie. Nie czułam się kobieco . 

- napisała w liście do Qczaja.

Po urodzeniu próbowała schudnąć, ale nie miała dość silnej woli. W drugiej ciąży przybyło jej kolejnych 15 kilogramów. Kiedy stanęła na wadze wskazówka zatrzymała się na 108 kg. Na początku była załamana, ale w końcu powiedziała dość i postanowiła na serio zabrać się za siebie.

>>> Zobacz także:

Podczas WOŚP wylicytowała trening z Qczajem. Co dla niej przygotował?

Qczaj motywuje do ćwiczeń Renatę

Ćwiczenia na brzuch ABS – jak wykonywać ćwiczenia na płaski brzuch?

Przy dwójce małych dzieci z wolnym czasem jest bardzo ciężko, jednak Kasia stara się zawsze wygospodarować godzinkę w ciągu dnia dla siebie. W tym czasie ćwiczy. Czasami trenuje wieczorem, kiedy dzieci już zasną. Do ćwiczeń dołożyła także zdrowe odżywianie. 
Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0