Zachwycił ją modny wzór na paznokciach. Stylistka zapewniła jej wizualny koszmar

Autor:
Oskar
Netkowski
"Ugly Nails" - byliśmy na "najbrzydszych" paznokciach w mieście
"Ugly Nails" - byliśmy na "najbrzydszych" paznokciach w mieścieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

TikTokerka Emii Ervine podobnie jak większość swojego życia, zrelacjonowała także wizytę u kosmetyczki. A właściwie jej efekty, bo te były opłakane. Kobieta zapragnęła modnego wzoru na paznokciach. To, że stylistka nie podołała zadaniu, to mało powiedziane.

Marmurkowy manicure hitem sezonu

Marmur kojarzony jest z wysokim statusem i majętnością. Nic zatem dziwnego, że trenduje w świecie stylistycznym. Taki wzór świetnie sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na imprezę. Efektowne wykonanie może sprawić, że nasze dłonie zaczną przyciągać spojrzenia, dodając nam pewności siebie.

Aby domowymi sposobami osiągnąć marmurkowy monochromatyczny efekt, należy połączyć kolory, np. czarny i szary. Należy pamiętać, aby zdobienia wykonywać zaczynając od farby ciemniejszego koloru. Dalej dajemy ponieść się fantazji na płytce paznokcia. I voila!

Stylistka oszpeciła dłonie klientki

Mówi się, że marmurkowe paznokcie to dobra opcja dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają z manicurem hybrydowym. Atutem jest możliwość niedbałego wykonania, co tylko spotęguje efekt wow. Niektóre stylistyki chyba jednak zbyt dosłownie traktują tego typu zalecenia.

TikTokerka Emii udała się do salonu paznokci, pokazując w nim zdjęcia przykładowego manicure, o którego odtworzenie poprosiła. "Marmurkowa" stylizacja w odcieniach różu i niebieskości jest dziś hitem sieci. Film oczekiwania vs rzeczywistość obejrzały już ponad 3 miliony ludzi.

Internauci nie szczędzili zastanego manicure. - Czy to sezon na kwadratowe paznokcie? - drwiła jedna z internautek. - Te paznokcie wyglądają, jakby zrobił je mój pies - dodał ktoś inny. A jak wam się podobają?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Yagi Studio/Getty Images

Pozostałe wiadomości