serial

  serial

  W maju Marta Żmuda Trzebiatowska wraz z mężem przywitali na świecie drugie dziecko. Małżeństwo mimo domowych obowiązków aktywnie wykorzystuje czas kwarantanny i tworzy autorskie projekty. Jednym z nich jest internetowy serial „Zostań w domu”. Jak pandemia wpłynęła na życie Marty, co docenia oraz kiedy zamierza wrócić do pracy? O tym gwiazda rozmawiała z Kasią Olubińską-Godlewską.

  Niedawno dotarły do nas informację, że słynny serial TVN powraca na antenę! Okazuje się, że to nie były słowa rzucone na wiatr. W mediach społecznościowych stacji pojawiło się zdjęcie Julii Kamińskiej... jednak zupełnie odmienionej. Wygląda na to, że zmiana wizerunku ma związek z kręceniem pierwszych scen "BrzydUli". Jak będzie wyglądała nowa Ula Cieplak?

  Już dziś wieczorem, o 21.30 w TVN, 5. odcinek trzymającego w napięciu serialu "Pod powierzchnią". W Dzień Dobry TVN o skomplikowanych relacjach łączących ich serialowe postacie opowiedzieli nam: Magdalena Boczarska, Maria Kowalska i Bartłomiej Topa: "Przedstawiam Was - moja żona, moja kochanka"

  Dziś o 21.30 w TVN kolejny odcinek serialu "Pod powierzchnią". O skomplikowanych relacjach łączących grane przez nie postacie, opowiedziały nam w Dzień Dobry TVN: Monika Kwiatkowska i Weronika Warchoł. Zobaczcie co wydarzy się już dziś wieczorem!

  Sean Bean to brytyjski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Jest znany między innymi z filmów takich jak: "Czas patriotów", "Golden Eye"serialu", "Psy wojny", "Władca Pierścieni", czy serialu "Gra o Tron". Do Polski przyjechał w związku z promocją serialu "Broken", w którym gra główna rolę. Widzowie przyzwyczajeni są do tego, że niemal każda grana przez niego postać marnie kończy. Która z jego kinowych śmierci jest jego ulubioną? Którą z granych postaci lubi najbardziej? Krążą pogłoski, że Sean boi się latać. Czy to prawda? Czy jego dzieci są związane z branżą filmową? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. To jego pierwsza wizyta w Polsce?

  Już dziś o 21.30 w TVN - 4. odcinek serialu „Pułapka”! O swojej przygodzie z serialem opowiedzieli nam młodzi aktorzy: Marianna Kowalewska i Mateusz Więcławek. Czy można połączyć szkołę teatralną i pracę na planie filmowym? My już nie możemy się doczekać kolejnego odcinka, a Wy?

  Już dziś o 21.30 kolejny odcinek "Pułapki". W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorki, które grają w serialu: Marię Maj, Oliwię Bosowską i Malwinę Dubowską. Czy spotykają się z negatywnymi reakcjami na ulicy w związku z postaciami, które grają w serialu? Czy Oliwia i Malwina wiążą swoją przyszłość z aktorstwem? Co wydarzy się dziś wieczorem?

  Jacek Lenartowicz to polski aktor teatralny, filmowy, dubbingowy oraz prezenter telewizyjny. Jest ojcem czwórki dzieci: Eryka, Aleksandra, Niny i Leny. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jaki jest prywatnie. Woli grać w teatrze czy w filmie? Naszymi gośćmi były również dzieci aktora: syn Alek i córka Lena. Czy interesują się aktorstwem? Czy Pan Jacek jest srogim ojcem?

  Dzisiaj rusza trzeci sezon "Diagnozy". Z czym zmierzą się tym razem bohaterowie serialu? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN aktorów: Adama Woronowicza i Macieja Zakościelnego. Z naszymi gośćmi rozmawialiśmy również o rosnącej popularności seriali. Dlaczego aktorzy coraz chętniej w nich grają?

  W Płocku, na planie serialu "Pod powierzchnią", z odtwórczynią głównej roli - Magdaleną Boczarską spotkała się Kinga Burzyńska. O czym będzie opowiadał ten serial, jak młoda mama odnalazła się w pracy i ... kto opiekuje się w tym czasie Heniem? Zobaczcie!

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Joannę Brodzik oraz Radosława Figurę, twórcę i głównego scenarzystę "Magdy M.", a także autora książki "Magda M. ciąg dalszy nastąpił". Czy Joanna Brodzik tęskni za "Magdą M."? Jak zareagowała na książkę i jak czuła się czytając ją? Co zmieniło się w życiu serialowej "Magdy M."? Czy będzie kontynuacja kultowego serialu?

  Po prawie trzech latach pracy, po 400 dniach zdjęciowych w Sądzie Okręgowym w Warszawie padał ostatni klaps na planie "Drugiej szansy". W jakim nastroju są są twórcy serialu sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Co powiedzieli jej aktorzy: Małgorzata Kożuchowska, Radosław Pazura i Michał Żurawski?

  Basia Lalik na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii. Jest koordynatorką postprodukcji telewizyjnej i filmowej. Pracowała przy takich serialach, jak "Gra o tron" i "The Crown". Na czym polega jej praca? Czy ma jakieś szczególne wspomnienia związane z znanymi osobami, z którymi współpracowała? Z Basią spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Kristian Nairn to Irlandczyk, który światową sławę zyskał dzięki występowi w serialu "Gra o Tron". Wcielił się w postać Hodora, który w całym serialu wypowiada tylko jedno słowo "hodor". W rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Marcinem Sawickim Kristian Nairn przyznał, że wciąż nie może uwierzyć w efekty swojej roli. Co to znaczy? Czy serial dał mu popularność? Czy wciąż tworzy muzykę?

  O "najtrudniejszej ale i najwspanialszej" roli w swoim życiu - byciu mamą 5 miesięcznej Elizabeth, o szybkim powrocie do formy po porodzie oraz o swoim udziale w serialu Diagnoza, w Dzień Dobry TVN, opowiedziała nam Weronika Rosati: "Nauczyłam się, trochę bardziej, wszystko mieć poukładane".

  Kiedyś Monika Borecka, w tej roli Małgorzata Kożuchowska, siedziała na ławie oskarżonych, a dziś sama oskarża. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Małgorzatą Kożuchowską w sądzie... na planie serialu "Druga szansa". Czy Boreckiej uda się doprowadzić do skazania oskarżonego, w tej roli Jacek Poniedziałek? Jak się skończy ta historia?

  O przybierającym na sile problemie hejtu wśród dzieci i młodzieży, rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Maciejem Frasunkiewiczem - psychologiem dzieci i młodzieży i Łukaszem Wojtasikiem z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę: "Niestety ten problem pojawia się coraz wcześniej, u coraz młodszych dzieci, bo coraz młodsze dzieci mają dostęp do internetu. Coraz młodsze dzieci korzystają z serwisów społecznościowych. Tam zaczyna być dla nich ważna pozycja w tej grupie (...) tam hejt jest formą walki o tę pozycję".

  W "Diagnozie" Szymon Piotr Warszawski gra zamkniętego we własnym świecie informatyka Konrada Zagórskiego. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, Czy lubi się mierzyć z rolami, które są dla niego wymagające, czego szuka w aktorstwie i jak przygotuje się do powierzonych mu ról. Szymon powiedział nam również o swoich pasjach.

  W Stanach Zjednoczonych wielu amatorów robi karierę w przemyśle filmowym. Która z amerykańskich gwiazd nie skończyła szkoły filmowej? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską. Obok niej na kanapie usiadł aktor-amator Beniamin Andrzejewski, którego można oglądać w paradokumencie "19+". Jak odnoszą się do niego aktorzy profesjonalni?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na planie serialu "Druga Szansa" spotkała się z Małgorzatą Kożuchowską. Zobaczcie, jak każdą wolną chwilę, pomiędzy ujęciami, wykorzystuje Kożuchowska, która o sobie mówi, że jest aktorką wielozadaniową. Co robi, żeby tak świetnie wyglądać? I do czego namawia wszystkich mężczyzn? A my przypominamy, że już dziś o 21:30 zobaczycie kolejny odcinek serialu "Druga Szansa".

  "Na Wspólnej" świętuje swoje 15-lecie. Na konferencji prasowej serialu reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała odtwórców głównych ról, jak wspominają 15 lat pracy? Które momenty szczególnie zapadły im w pamięć? Czy serialowe perypetie miały wpływ na ich prywatne życie?

  Dziennikarka Kinga Burzyńska, na planie serialu "Druga Szansa", spotkała się z Magdaleną Różczką, serialową Kaśką i Rafałem Królikowskim, serialowym Jakubem Zeitem. Co wydarzy się pomiędzy Jakubem a Kaśką w piątym sezonie "Drugiej szansy"? Czy miłość między nimi rozkwitnie? Czy Kaśka przeprowadzi się dla Jakuba do Warszawy?

  Anna Smołowik doskonale znana jest fanom serialu Diagnoza. Teraz będziemy mogli ją zobaczyć w komedii romantycznej Podatek od miłości. W filmie wcieliła się w postać tajemniczej Hanki. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak wspomina pracę na planie komedii, czy po zagraniu w tym filmie ma jeszcze problem z rozliczeniami podatkowymi i czy zaczęła się już praca nad drugim sezonem serialu Diagnoza.

  Moda lat 90. wraca do łask za sprawą serialu "Przyjaciele. Ze stylistą Eweliną Rydzyńską rozmawiamy w Dzień Dobry TVN o stylu Rachel Green, jednej z głównych bohaterek popularnego serialu. Zobaczcie, jakie stylizacje przygotowała Ewelina Rydzyńska i co trzeba na siebie założyć, by wyglądać jak Rachel z "Przyjaciół", którą w serialu zagrała Jennifer Aniston.