marzenia

  marzenia

  Gdyby dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer miał zaplanować swój idealny Dzień Dziecka, to cały dzień jeździłby na rowerze. I zapewne robiłby to samo 25 lat temu. A o czym marzą dzieci, które urodziły się tuż przed lub po wejściu Polski do Unii Europejskiej? Czy ich marzenia różnią się od marzeń dzieci urodzonych w PRL?

  Jak często bohaterka serialu "Żony Hollywood" wraca do rodzinnej Warszawy? Czy wiedzieliście, że Eva przez długi czas trenowała gimnastykę? Czy odnosiła w tej trudnej dyscyplinie sukcesy? Co o jej hollywoodzkim życiu sądzi jej mama? Czy polubiła swojego amerykańskiego zięcia? O tym jak wygląda codzienność Evy Rich - nasz gość opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  W ramach wylicytowanej charytatywnej kolacji, aktorka spotkała się w restauracji z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie. Razem z szefem kuchni i dziećmi przygotowała ciasteczka. Czy spełnianie marzeń sprawia, że szybciej się zdrowie? Czy daje to dodatkowe siły do przezwyciężenia choroby? Czy fakt, że aktorka została mamą sprawił, że jest jescze bardziej wrażliwa na krzywdę innych dzieci? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  Antoni Huczyński, zwany Dziarskim Dziadkiem, smakuje życie na różne sposoby, ale jest pewien smak, którego nigdy nie poznał, mimo że zawsze chciał. To smak homara. Postanowiliśmy spełnić jego marzenie. Kto ugotował dla Pana Antoniego homara? Czy smak skorupiaka przypadł Dziarskiemu Dziadkow do gustu?

  Od 13. roku życia Paulina Kaszubek ma wyłonioną stomię. Nie przeszkadza jej to jednak w spełnianiu swoich marzeń - m.in. skoczyła ze spadochronem i pływała z delfinami. Czy nie boi się ryzykować? Co znajduje się jeszcze na jej liście rzeczy do zrobienia? Czy od samego początku akceptowała u siebie stomię? Dlaczego chce zostać mentorem? Paulinę gościła w "Zielonych Drzwiach" Anna Maruszeczko.

  Kilka miesięcy temu Jacek Magdziński, były piłkarz Lecha Poznań, wyjechał strzelać bramki w Angoli. Kontrakt opiewał na trzy krowy miesięcznie. Ile w tym prawdy? Jak wygląda życie w Angoli? Czy łatwo mu było się zaaklimatyzować w tamtejszej rzeczywistości? Jak znosił wilgotny klimat? Czy bał się panującej tam malarii i eboli? W Dzień Dobry TVN Jacek Magdziński opowiedział o życiu na czarnym lądzie.

  Filip Chajzer zapytał mieszkańców Warszawy, o jakiej pracy marzyli, gdy jeszcze byli dziećmi. Odpowiedzi były niekiedy bardzo zaskakujące. Czy udało im się zrealizować założenia sprzed kilkudziesięciu lat? Przy okazji sondy, Filip spełnił marzenie pewnej uroczej blondynki :)

  Ewa Halina Rich, Kasia Wołejnio, Iza St. James są bohaterkami nowego programu "Żony Hollywood". Przyjechały do Stanów Zjednoczonych w pogoni za swoimi marzeniami. Kim są? Gdzie się urodziły? Co robiły po przylocie do USA? Co osiągnęły w życiu? Program można oglądać w każdy poniedziałek o 22.30.

  W środę w Dzień Dobry TVN: biznesmen, który spełnił marzenie życia - tylko u nas Rafał Sonik o historycznym sukcesie w Rajdzie Dakar. Następnie: będzie ojcem po raz czwarty - czy spełni się jego marzenie o córce? W programie także znana aktorka została projektantką, a także udowadniamy, że marzenia spełniać można w każdym wieku. Bądźcie z nami jutro, punktualnie o 8:00! Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina!

  Pani Władysława zawsze marzyła o tym, by zostać aktorką. Zgłosiła się na casting "Aktorski Diament", w którym szukaliśmy aktora-amatora, który miał dołączyć do obsady serialu "Na Wspólnej". Niestety castingu nie wygrała, ale marzenia pozostały. Na castingu praktycznie nie widać po niej było żadnej tremy. Kto jest dla niej autorytetem w aktorskim świecie? W studiu Dzień Dobry TVN była naszym gościem razem z córką Katarzyna Kidacką.

  Ola Sokołowska marzyła o tym, aby zajrzeć za kulisy Dzień Dobry TVN. Jej mąż - Radek uznał, że da się to zrobić. I udało mu się. Wizyta u nas miała być niespodzianką dla Oli. Czy przyjście do naszego studia dało mu się utrzymać w tajemnicy do samego końca? Czy podobało im się w Dzień Dobry TVN? Kogo pozdrowili?

  "Noś swoje marzenie przy sobie, żeby nigdy o nim nie zapomnieć" - to maksyma, która przyświeca Kamili Kubiak, projektantce niezapominajek na rękę. W studiu Dzień Dobry TVN Pani Kamila opowiedziała o swojej pasji, precyzowaniu marzeń i ich spełnianiu.

  Marta Leszczyńska szukała dla siebie kolorowych ubrań, ale takich nie znalazła, dlatego zaczęła je projektować. Za sprawą jej kolekcji, w studiu Dzień Dobry TVN, zrobiło się naprawdę kolorowo.

  Nasza opowieść zacznie się jak bajka... W pewnym warszawskim domu zamieszkła grupa ludzi, którzy się wcześniej nie znali, którzy przybyli do tego domu i stolicy z rożnych stron Polski. Ci ludzie muszą sobie poradzić z przetrwaniem w stolicy, życiem w nowym miejscu i domu. Czy spełnią się ich marzenia? Na naszej kanapie zasiedli bohaterowie serialu "Wawa NON STOP": Maciej, Joanna, Dobrusia i Janek.

  Gdyby ta historia wydarzyła się to w USA - Steven Spielberg miałby pełne ręce roboty. Kiedy Andrzej Czernecki, jeden z najbardziej znanych biznesmenów, dowiedział się, że pozostały mu tylko 3 lata życia polecił spieniężyć cały swój prywatny majątek. Pieniądze ze sprzedaży firmy przekazał założonej przez siebie fundacji im. Profesora Romana Czerneckiego, która zajmuje się edukacją dzieci z ubogich wiejskich rodzin. Obecnie organizacją zarządza Joanna Bochniarz, która po 15 latach zrezygnowała z pracy w kancelarii w Warszawie i przeprowadziła się na warmińską wieś. Gościliśmy ją w studiu Dzień Dobry TVN.

  Jolanta Pieńkowska zawsze marzyła, żeby zdobyć taką koronę, jaką dziś przez chwilę miała na głowie. Koronę pożyczyła od naszego gościa, Bogny Sworowskiej, drugiej Wicemiss Polonia 1987. W Dzień Dobry TVN gościliśmy także Karinę Wojciechowską, Miss Polonia 1991 i autorkę książki „Niebo usłane grzechami”, Joannę Michalską, Miss Polonia 1990 oraz Agnieszkę Zielińską, Miss Polonia 1996. Czy korona miss może być ciężarem? Czy o niej marzy każda dziewczynka?

  Akcja "Spełniamy Marzenia" to nowa inicjatywa fundacji Mateusza Kusznierewicza, której celem jest pomoc dzieciom z domów dziecka i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Jak zrodził się pomysł na założenie fundacji i komu zdołali już pomóc? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mateusza Kusznierewicza.

  Strażak, pilot, nauczycielka, a może aktorka? Każdy z nas zastanawial się nad tym, kim chce zostać, gdy dorośnie. W programie Dzień Dobry TVN zaproszeni goście: snowbordzistka Jagna Marczułajtis, dziennikarz Artur Andrus, Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka i redaktor naczelny magazynu KMAG Mikołaj Komar zdradzili, jakie były ich młodzieńcze marzenia o karierze. A Wy kim chcieliście być w dzieciństwie?

  O czy marzył w dzieciństwie Tomasz Iwan, Radosław Majdan, Piotr Zelt, Rafał Maserak, Sebastian Fabiański, Marcin Kwaśny, Piotr Kupicha i Weronika Marczuk? O marzeniach gwiazd z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. A Ty o czym marzyłeś/-łaś, gdy byłeś/-łaś dzieckiem?

  Przedstawiamy owczarka Collie o imieniu Jazz, który na co dzień pomaga chorym dzieciom, a od święta regeneruje się w spa. Zobacz, jak spełniamy marzenia!

  Artur Labuda wpadł pod pociąg, czego konsekwencją była utrata obu nóg. Niepełnosprawność jednak nie przeszkadza mu w spełnianiu swoich pragnień. Artur pływa kajakiem, nurkuje, jeździ quadem, "chodzi" po górach. Zobacz, jak można spełniać swoje marzenia!