Maja Ostaszewska

  Maja Ostaszewska

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Maję Ostaszewską i Macieja Zakościelnego, odtwórców głównych ról w serialu "Diagnoza". Przed nami finałowy odcinek serii. Fabuła serialu od samego początku trzyma widzów w napięciu. Co się wydarzy we wtorek wieczorem? I czy powstanie trzeci sezon "Diagnozy"?

  W "Diagnozie" Szymon Piotr Warszawski gra zamkniętego we własnym świecie informatyka Konrada Zagórskiego. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, Czy lubi się mierzyć z rolami, które są dla niego wymagające, czego szuka w aktorstwie i jak przygotuje się do powierzonych mu ról. Szymon powiedział nam również o swoich pasjach.

  Nagroda im. Zbigniewa Cybulskiego przyznawana jest młodym i wyróżniającym się aktorom. Swego czasu otrzymali ją m.in. Krystyna Janda, Tomasz Kot i Maja Ostaszewska. Kto był do niej nominowany w tym roku? A kto ją otrzymał? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dzisiaj o 21.30 na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek drugiego sezonu Diagnozy. Co się wydarzy między Anną Nowak i Martą Artman? Czy nadal będą się wspierały? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska rozmawiała z aktorkami, które wcielają się w te postacie - Mają Ostaszewską i Magdą Popławską. Mogliśmy się również zobaczyć, jak wygląda burza mózgów na planie serialu ;)

  Pierwszy sezon "Diagnozy" okazał się ogromnym sukcesem. Widzowie pokochali serial za fabułę i za aktorów. Czy w związku z tym, na twórcach i aktorach serialu ciąży presja? Czym zaskoczy druga seria "Diagnozy"? Adam Woronowicz do tej pory stronił od serialowych produkcji. Czym przekonali go producenci "Diagnozy"? I jak dzieci Mai Ostaszewskiej odebrały jej rolę w serialu? Z aktorami i producentką serialu Dorotą Kośmicką-Gacke rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Drugi sezon Diagnozy rusza już w najbliższy wtorek. Czy widzowie będą zadowoleni z tego, co się wydarzy w nowych odcinkach serialu? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN Maję Ostaszewską, która gra w Diagnozie główną rolę. Z aktorką rozmawialiśmy również o jej nowych projektach, sympatii widzów, jej zaangażowaniu w sprawy społeczne i hejcie, którego ostatnio doświadczyła.

  W kolejnym odcinku Diagnozy uwaga lekarzy w rybnickim szpitalu będzie skupiona na rannych górnikach. Kto będzie wśród nich? Jak potoczy się relacja głównej bohaterki granej przez Maję Ostaszewską i lekarza, w którego postać wciela się Maciej Zakościelny? Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Po co Maciej Zakościelny zaprowadził ją do do ciasnego pomieszczenia? :)

  Czy właśnie to sprawia, że odgrywane przez Maję Ostaszewską role są tak realistyczne? A jak to działa na planie "Diagnozy", serialu napisanego specjalnie dla aktorki? Wczoraj w Gdyni rozdane zostały Złote Lwy. Jak Maja Ostaszewska wspomina zasiadanie w jury na festiwalu w Gdyni? I co dla niej oznaczało otrzymanie statuetki za rolę w filmie "Body/Ciało"?

  Kinga Burzyńska zabrała kamerę Dzień Dobry Wakacje na plan sesji zdjęciowej aktorów z serialu "Diagnoza". Czy traktują to jak pracę, czy raczej, jak dobrą zabawę i ... kto wygląda jak 2 miliony dolarów? ;)

  Już od 5 września widzowie będą mogli oglądać nowy serial TVN "Diagnoza". Jaki nastrój panował na premierze? Zobaczcie relację dziennikarki Dzień Dobry Wakacje Agnieszki Jastrzębskiej, która rozmawiała z gwiazdami serialu: Mają Ostaszewską, Maciejem Zakościelnym, Aleksandrą Konieczną, Antonim Królikowskim, Weroniką Rosati i Sonią Bohosiewicz.

  Już jesienią na antenie TVN będziecie mogli zobaczyć nowy serial "Diagnoza". Jego główna bohaterka - Anna (w tej roli Maja Ostaszewska) nie pamięta swojej przeszłości. Wokół niej - cały sztab lekarzy. Kto jest czarnym charakterem serialu? O czym tak naprawdę jest serial i czemu tytuł może wydawać się mylący? W Dzień Dobry Wakacje gwiazdy serialu: Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny i Aleksandra Konieczna opowiedzieli o kulisach powstawania produkcji. A pierwszy odcinek będziecie mogli zobaczyć już 5 września i 21.30!

  We środę odbyła się uroczysta gala, na której zaprezentowana została jesienna ramówka TVN. Jesteśmy razem już 20 lat! Jakie nowe programy znajdą się na naszej antenie, a które powrócą? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Karoliną Korwin-Piotrowską, Hubertem Urbańskim, Magdą Gessler, Marcinem Tyszką, Agnieszką Woźniak-Starak, Mateuszem Gesslerem, Robertem Makłowiczem, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Małgorzatą Kożuchowską i Mają Ostaszewską. Na którą pozycję z jesiennej ramówki czekasz najbardziej?

  Z Mają Ostaszewską, Adamem Woronowiczem i Maciejem Zakościelnym - głównymi odtwórcami ról w serialu medycznym "Diagnoza" - spotkała się w Rybniku dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Aktorzy opowiedzieli jej o kulisach powstawania serialu, który na antenę TVN trafi jesienią tego roku.

  Jak wyglądają kulisty powstania polskich seriali: "Druga Szansa" i "Diagnoza"? Dlaczego producenci postanowili, że powstanie kolejny sezon "Drugiej Szansy"? Czy Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska są faktycznie skonfliktowane? I czy Maciej Zakościelny po raz kolejny podbije serca widzów rolą przystojnego lekarza? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z aktorami obu seriali. Zobaczcie, czego się dowiedziała!

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu medycznego, którego akcja toczy się w Szpitalu w Rybniku. O nowej produkcji opowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN: Dorota Kośmicka-Gacke, Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz.

  8 marca polskie kobiety po raz kolejny wyszły na ulice, aby walczyć o swoje prawa. Wśród protestujących znaleźli się: Martyna Wojciechowska, Anja Rubik, Małgorzata Szumowska, Maja Ostaszewska i Michał Piróg. Dlaczego postanowili przyłączyć się do manifestacji? Na warszawskim Placu Konstytucji była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie wychowała takich aktorów jak Jerzy Stuhr, Dorota Segda (obecna rektor uczelni), Joanna Kulig, Tomasz Kot, Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska. Uniwersytet obchodził swoje 70-lecie i z tej okazji jego najwybitniejsi absolwenci wystąpili wspólnie w sztuce "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Czy mieli tremę przed spektaklem? Jak wspominają czas studiów? W Krakowie była Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W Łodzi odbyła się premiera filmu "Powidoki" w reżyserii Andrzeja Wajdy, który zmarł 9 października 2016 roku. Jak aktorzy: Maja Ostaszewska, Andrzej Seweryn, Daniel Olbrychski, Borys Szyc, Cezary Pazura i Bogusław Linda wspominają mistrza? Jak wyglądała praca na planie Wajdy? Z artystami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jesteśmy na planie „Drugiej szansy”, dokładnie w domu rodziców Lidki i Moniki. Małżeństwo Raków przechodzi obecnie poważny kryzys. Czy terapia okaże się pomocna i para dojdzie w końcu do porozumienia? I co dalej z biznesem Lidki? Z Mają Ostaszewską i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Maja Ostaszewska, nie od dziś, broni praw zwierząt i promuje wegetarianizm. Z Mateuszem Hładkim rozmawiała, między innymi, o swojej diecie i powodach, dla których ona i jej dzieci nie jedzą mięsa.

  W Krakowie ruszył Festiwal Netia Off Camera. Konkurs jest ogromną szansą dla nowych i niezależnych twórców kina. Jaka jest główna nagroda i za co gwiazdy cenią krakowski festiwal filmowy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zaczęło się! Wystartowała 9. edycja festiwalu kina niezależnego Netia Off Camera! Marcin Sawicki wybrał się, z kamerą Dzień Dobry TVN, na galę otwarcia, gdzie spotkał wielu szacownych gości! Dziś natomiast udało mu się porozmawiać z Mają Ostaszewską i Magdą Lamparską. Wybieracie się na festiwal?

  Po ośmiu latach działalności i prawie dwóch latach modernizacji postindustrialnych budynków na warszawskim Mokotowie zespół Krzysztofa Warlikowskiego rozpoczął pracę we własnej siedzibie - Międzynarodowym Centrum Kultury Nowy Teatr. Wysłaliśmy tam dziennikarkę Dzień Dobry TVN Kingę Burzyńską. Po teatrze oprowadzili ją aktorzy: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Maciej Stuhr. Zobaczcie, jak wyglądają: scena główna, garderoby i foyer. Przy okazji dowiedzieliśmy się, dlaczego męska garderoba przypomina szatnię piłkarską i co wspólnego z Maciejem Stuhrem ma naga kobieta.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Mirosław Zbrojewicz - aktor najbardziej charakterystyczny z charakterystycznych. Oprócz tego: historia prosto z drogi - Pan Staszek, który gestem dobrej woli na cały tydzień uszczęśliwił Filipa Chajzera. Następnie: Stuhr, Ostaszewska i Cielecka w nowym miejscu pracy. A na koniec: debiut "młodego Wilka" - Beniamin Gawliński z tatą Robertem. Bądźcie z nami o 8.00!

  Kinga Burzyńska w programie "Szkoła filmowa", emitowanym w TVN Fabuła, bierze na warsztat znanych i doświadczonych aktorów. Na widowni zasiedli młodzi adepci sztuki filmowej. Czy to oni sprawili, że rozmówcy Kingi są z nią do bólu szczerzy? Co sprawiło, że Zbigniew Zamachowski postanowił zdawać do szkoły filmowej? Czego najbardziej obawia się Agata Kulesza? Jakie - według Mai Ostaszewskiej - są ciemne strony aktorstwa? Kulisom powstawania programu przyglądał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Jakub Ostaszewski jest bratem aktorki Mai Ostaszewskiej. Jako kompozytor stworzył muzykę do wielu sztuk teatralnych. Jest również muzykiem sesyjnym. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej rodzeństwo powiedziało o swoim dzieciństwie i obecnych relacjach.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: u Kamila Grosickiego we Francji - piłkarz o swojej trudnej drodze na szczyt. Oprócz tego: brazylijskie więzienie, 1051 skazanych i Anita Werner wśród nich - jedyne takie wybory Miss. W programie także: podobny talent i ta sama krew - Maja Ostaszewska z bratem Jakubem oraz Filip Chajzer sprawdza handlową żyłkę Polaków. Zaczynamy o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Wybraliśmy się na plan serialu "Druga szansa". Kinga Burzyńska spytała Maję Ostaszewską o relacje jakie łączą Lidkę i Monikę. Czego możemy się spodziewać w najbliższych odcinkach serialu? Czy prywatnie, aktorka, często podróżuje komunikacją miejską? Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30! Zapraszamy.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Maja Ostaszewska o siostrzanej miłości. Następnie: Don Walsh, który zszedł na dno Rowu Mariańskiego! A na koniec zobaczycie, jak jak mieszka kobieta sukcesu. Joanna Przetakiewicz otworzy przed nami drzwi do swojego apartamentu. Zapraszamy także na czat z zespolem Blue Café. Bądźcie z nami od 8:00! :-)

  W 2015 roku Maja Ostaszewska, za pierwszoplanową rolę żeńską w filmie „Jack Strong”, otrzymała Orła 2015 - prestiżową nagrodę Polskiej Akademii Filmowej. Niedawno na ekrany kin wszedł najnowszy film z jej udziałem "Body/Ciało", za który - jak mówią znawcy sztuki filmowej - powinna dostać przyszłorocznego Orła. Aktorka zasiadła na kanapie Dzień Dobry TVN. Czy spodziewała się, że za rolę w filmie "Jack Strong" zostanie nagrodzona? Jak przygotowywała się do filmu "Body/Ciało"? Jak zareagowała publiczność po obejrzeniu tego filmu? Co aktorka otrzymała od Kingi Rusin i Bartka Węglarczyka? I kto powiedział: "Maja Ostaszewska wymiata"?