Maja Hyży

  Maja Hyży

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z wokalistką Mają Hyży, artystka zdradziła nam o czym opowiada w swoim najnowszym singlu "Huragan". Jak zmieniło się życie piosenkarki po udziale w "X Factor"? Czy jest zadowolona z przebiegu swojej kariery? Jaki ma stosunek do zmian w swoim życiu prywatnym. Czy pogratulowała byłemu mężowi nowej drogi życiowej? Jak radzi sobie w roli samotnej, śpiewającej mamy dwójki dzieci? Z okazji zbliżającej się premiery najnowszego singla, życzymy wokalistce wielu sukcesów!

  Paprykarze drożdżowe z rozmarynem, batony rabarbarowe oraz tortilla ze szparagami, młodym ziemniakiem i pomidorami - te przysmaki idealnie pasują do spontanicznego piknika majowego. W kuchni Dzień Dobry TVN przygotowali je: Maja Hyży i Andrzej Polan.

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Maję Hyży - uczestniczkę 3. edycji programu X Factor. Jak godzi wychowywanie dzieci z rozwijaniem kariery? Jaki będzie jej debiutancki album? Gdzie można spotkać artystkę w najbliższych dniach? Maja Hyży odpowiadała też na pytania internautów na naszym czacie!

  Tylko u nas: premiera telewizyjna singla "Kawa", promującego debiutancką płytę Mai Hyży, finalistki programu "X-Factor". Podoba się Wam piosenka, którą Maja Hyży zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN?

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Małgorzata Walewska oraz Justyna Walewska - siostra Małgorzaty; Maja Hyży oraz Kaja Krygier- siostra Mai; Szymon Kołecki oraz Sylwester Kołecki - brat Szymona. Jak wspominają wspólne dzieciństwo? Czy byli zgodnym rodzeństwem?

  Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, jak uczestnicy "X-Factor" radzą sobie ze stresem i świadmością tego, że po każdym programie na żywo ktoś z nich musi odpaść z programu? Czy Aicha i Asteya boją się dogrywek? Czy Klaudia Gawor się stresuje? Który z uczestników tej edycji programu uważa, że wkrótce odpadnie?

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Państwo Hyży, uczestnicy tej edycji programu "X-Factor". Poznali się ponad trzy lata temu i nawet nie przypuszczali, że wezmą ślub, bo Grzegorz nie przypadł Mai na początku znajomości do gustu. Poznajcie historię śpiewającego małżeństwa z "X-Factor". Maja i Grzegorz będą ze sobą rywalizować w popularnym show!