Joanna Koroniewska

    Joanna Koroniewska

    Joanna Koroniewska i jej mąż, Maciej Dowbor, w czasie pandemii bardzo rozwinęli swoją działalność w sieci. Domówki u Dowborów, czyli spotkania online ze znanymi osobami stały się niejako ich znakiem rozpoznawczym - obserwatorzy pary czekali na kolejne rozmowy live. Wysiłek i popularność domówek została teraz dostrzeżona i doceniona - Joanna Koroniewska została wybrana Influencerem Roku podczas gali Hasztagi Roku.

    O swoim ojcu Joanna niechętnie mówi. Wiadomo, że aktorkę wychowywała mama, gdyż ojciec, Leszek Koroniewski, porzucił rodzinę i wyjechał do Niemiec. Co prawda później próbował nawiązać kontakt z dziećmi, ale nie udało się odnowić relacji. Teraz o chęci pojednania z córką poinformował za pomocą mediów. Nie spodobało się to aktorce, która postanowiła wyrazić to w najnowszym wpisie.

    W ciągu historii mody torebki niejednokrotnie stawały się przedmiotem pożądania fashionistek. Mimo upływu lat nic się nie zmieniło, a kolejne modele podbijają wybiegi i miejskie ulice. W tym sezonie szczególnie jedna jest prawdziwym must have wśród dodatków. Mają ją już m.in. Hailey Bieber, Anna Lewandowska, Chiara Ferragni i Julia Wieniawa. Czym się wyróżnia? Sprawdziła to redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

    Powinnaś być taka i taka, nie za chuda, nie za krągła, z dużym, ale i nie za dużym biustem - ileż to razy kobiety były wciskane w jeden konkretny kanon piękna? Przecież każda z nas jest inna. Tymczasem z krytyką i bezustannym ocenianiem spotykamy się codziennie. Czy nie lepiej po prostu być sobą? Najnowszy post Joanny Koroniewskiej to zadane wprost (choć z humorem) pytanie: jaka wersja siebie jest najlepsza? Ta naturalna - czy ta "poprawiona" zgodnie z opinią innych?