Znana aktorka dołącza do TVN! Poprowadzi nowy program. "Aż mam ciarki. Ten projekt jest wyjątkowy"

Joanna Koroniewska dołącza do TVN! Poprowadzi program  "Zróbmy sobie dom"
Za kulisami naszej tajemniczej produkcji
Źródło: Dzień Dobry TVN
"Zróbmy sobie dom" łączy elementy rywalizacji, kreatywności i współpracy. Show jest prawdziwą gratką dla miłośników designu i wszelkiego rodzaju remontów. Gospodynią programu została aktorka Joanna Koroniewska, która jest pasjonatką urządzania wnętrz.

"Zróbmy sobie dom" - o czym jest program

"Zróbmy sobie dom" jest nowym, wyjątkowym programem z gatunku reality show, stworzonym z myślą o tych, którzy marzą o zaaranżowaniu własnego, idealnego miejsca na ziemi. To także emocjonujący konkurs, w którym liczy się nie tylko oko do urządzania wnętrz, ale również: zaangażowanie, kreatywność i determinacja.

Uczestnikami są pary, które stawiają czoła wyzwaniu, jakim jest zaprojektowanie i samodzielny remont domu. Chociaż rywalizują o pokaźną nagrodę główną, wartą ponad milion złotych, muszą również wykazać się umiejętnością współpracy.

Decyzję o tym, której z par uda się zdobyć główną nagrodę, podejmą jurorzy i widzowie podczas finału na żywo. Ich wybór będzie opierał się na ocenie zarówno finalnego efektu, jak i całego procesu dochodzenia do niego.

Prowadzącą program jest Joanna Koroniewska, która z pasją i zaangażowaniem przeprowadzi widzów przez wszystkie etapy programu, od prezentacji par uczestniczących w show, poprzez poszczególne fazy remontu, aż po emocjonujący finał.

- Aż mam ciarki. (...) Ten projekt jest wyjątkowy z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że to jest prawdziwe reality show. (...) Druga rzecz - to mnie najbardziej fascynuje - my, Polacy, kochamy remonty, kochamy kłócić się o remonty. Zobaczycie kawał dobrej remontowej roboty - zaznaczyła aktorka w Dzień Dobry TVN podczas ogłaszania, że zostanie nową gwiazdą TVN. Główną wygraną w programie jest dom warty ponad milion złotych.

"Zróbmy sobie dom" - prowadząca i jury

Gospodynią program jest Joanna Koroniewska - aktorka, prezenterka i pasjonatka remontów oraz urządzania wnętrz. W 2021 roku zdobyła nagrodę #Hashtag Roku w kategorii Influencer Roku na gali organizowanej przez See Bloggers. Dzięki swojej bezpośredniości i serdeczności, szybko udaje jej się przełamać dystans w relacjach z ludźmi.

W programie "Zróbmy sobie dom" Joannę Koroniewską wspiera jury, które składa się ze specjalistów z zakresu architektury, ekspertyzy budowlanej oraz rynku nieruchomości.

- Ja jestem tym [architekturą i urządzaniem wnętrz - przyp. red.] zainteresowana do dziecka. Nigdy o tym nie mówiłam, pewnie dlatego, że jestem bardzo pokornym człowiekiem i nigdy nie byłam wykształcona w tym kierunku - stwierdziła aktorka. Nowa gwiazda TVN dodała, że walczyła kilkukrotnie na castingu o to, by zostać gospodynią remontowego show. Jak wyglądało jej spotkanie z Dorotą Szelągowską? Sprawdź w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: MW Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla