Marcin Dorociński zakończył ważny etap w karierze. Amerykański reżyser otrzymał polskie obywatelstwo. Gwiazdy startują do Parlamentu Europejskiego. Te newsy mogłeś przegapić

Untitled design - 2024-06-05T191400
Źródło: Dzień Dobry TV
Jak weryfikować oferty wakacyjne?
Jak weryfikować oferty wakacyjne?
Spór o konie nad Morskim Okiem
Spór o konie nad Morskim Okiem
Wątpliwości dotyczące transportu konnego nad Morskim Okiem
Wątpliwości dotyczące transportu konnego nad Morskim Okiem
Summer look - makijaż idealny na lato
Summer look - makijaż idealny na lato
Leszek Lichota nie tylko o aktorstwie - napisy
Leszek Lichota nie tylko o aktorstwie - napisy
Jak nie upiec się latem we własnym mieszkaniu?
Jak nie upiec się latem we własnym mieszkaniu?
Wspomnienie Janusza Rewińskiego
Wspomnienie Janusza Rewińskiego
Mija Mi w piosence “Hi 30s"
Mija Mi w piosence “Hi 30s"
Mini ogródek dla dzieci – w domu, w ogrodzie i na balkonie
Mini ogródek dla dzieci – w domu, w ogrodzie i na balkonie
Newsy
Newsy
Wodne wyzwanie dla psiaków
Wodne wyzwanie dla psiaków
Co zrobić, żeby wilczomlecz odzyskał siły? - napisy
Co zrobić, żeby wilczomlecz odzyskał siły? - napisy
Wiadomości ze świata gwiazd - napisy
Wiadomości ze świata gwiazd - napisy
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku - napisy
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku - napisy
Skutki gwałtownych ulew w powiecie Bielskim
Skutki gwałtownych ulew w powiecie Bielskim
“Furiosa” - kobieca twarz “Mad Maxa” - napisy
“Furiosa” - kobieca twarz “Mad Maxa” - napisy
Od serca dla ludzi – piekarnia z tradycją - napisy
Od serca dla ludzi – piekarnia z tradycją - napisy
Czym dla gwiazd jest moda z recyklingu? - napisy
Czym dla gwiazd jest moda z recyklingu? - napisy
Astronom, który odkrył nowy gatunek pasikonika w Polsce - napisy
Astronom, który odkrył nowy gatunek pasikonika w Polsce - napisy
Pilot, który otwiera niebo - napisy
Pilot, który otwiera niebo - napisy
Środa, 5 czerwca przyniosła wiele ciekawych informacji ze świata show-biznesu i nie tylko. Marcin Dorociński znów zagrał w filmie z hollywoodzkimi gwiazdami. Reżyser Darren Aronofsky spełnił marzenie swoich rodziców i został Polakiem. Gwiazdy show-biznesu próbują swoich sił w polityce. Które znane nazwiska chcą wejść do europarlamentu? Sprawdź, o czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl.

Marcin Dorociński u boku gwiazd Hollywood

Zagraniczna kariera Marcina Dorocińskiego rozwija się w najlepsze. Aktor zagrał już w kilku międzynarodowych produkcjach, a teraz pochwalił się w mediach społecznościowych, że zakończył zdjęcia do filmu "Mayday". W tejże produkcji w jedną z głównych ról wcielił się Ryan Reynolds, gwiazdor takich filmów, jak "Deadpool", "Narzeczony mimo woli" czy "Czerwona nota".

- Dzisiaj o magii liczb, ale też o moim ostatnim dniu zdjęciowym w Budapeszcie do filmu "Mayday". Bo właśnie dziś - w wielkich emocjach, z radością, ale i zmęczeniem kończę prawie czteromiesięczną pracę przy tym fantastycznym projekcie. I mam taką małą refleksję. Warto było nagrać (i przegrać) te 1200 self-tape’ów, zacisnąć zęby i nie poddawać się, aby teraz być w kalendarzówce numerem 3. Bo kiedy numerem jeden jest @vancityreynolds, a numerem dwa Sir @kenneth_branagh_official, to chyba lipy nie ma? - zapytał retorycznie Dorociński na Instagramie. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule.

Amerykański reżyser dostał polskie obywatelstwo

Darren Aronofsky, który wyreżyserował takie filmy, jak "Requiem dla snu" czy " Zapaśnik", otrzymał polskie obywatelstwo. Spełnił w ten sposób marzenie swoich rodziców, którym bardzo zależało na tym, aby pewnego dnia został Polakiem.

- Tak, mogę tylko potwierdzić, że pan Darren Aronofsky miesiąc temu został już oficjalnie obywatelem Polski - powiedział w rozmowie z "Wprost" mec. Marcin Mamiński, który pomagał artyście dopełnieniu formalności. O kulisach tej sprawy przeczytasz w naszym artykule.

Te gwiazdy startują w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Już 9 czerwca odbędą się wybory posłów do Parlamentu Europejskiego. Na 705 miejsc w instytucji Unii Europejskiej aż 53 mandaty otrzymają kandydaci z naszego kraju. Na listach wyborczych pojawią się nie tylko nazwiska polityków, ale również i znanych gwiazd. Do europarlamentu kandydują m.in. aktorki Dorota Stalińska i Maria Niklińska, snowboardzistka Jagna Marczułajtis-Walczak, a nawet uczestniczka 1. edycji "Hotelu Paradise" Aleksandra Kiepura. Kto jeszcze ubiega się o mandat? Sprawdź tutaj.

Joanna Koroniewska ocenia sportowe predyspozycje córki

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor motywują 6-letnią córkę Helenę do uprawiania sportu, a konkretnie gry w tenisa. Jednak dziewczynka nie przejawia zbyt dużego zainteresowania wybraną przez nich dyscypliną. Rodzice pochwalili się w sieci sportowymi popisami córki i w typowy dla siebie sposób zaczęli żartować.

- Macie już plan pięcioletni dla Waszej 6-latki?! Bo często wyobrażenia rodziców mają się nijak do rzeczywistości! Chyba jednak nie powinno się realizować własnych ambicji poprzez własne dzieci, co nie Maciej Dowbor? - żartowała Koroniewska. Wideo możesz zobaczyć tutaj.

10-latka wyskoczyła z balkonu

W jednym z budynków we Wrocławiu 10-letnia dziewczynka "wypadła" z balkonu na pierwszym piętrze. Jak przekazał oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w rozmowie z Radiem Zet, dziewczynka chciała najprawdopodobniej wyjść z domu i w ten sposób skrócić sobie drogę. Doznała kilka niegroźnych obrażeń. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym tekście.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA, Neilson Barnard/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości