Jeden kosmetyk, a wiele zastosowań. "Niech nas nie ograniczają nazwy produktów"

Jak zrobić makijaż "summer look"?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Summer look - makijaż idealny na lato
Summer look - makijaż idealny na lato
Piękna i gotowa do wyjścia w 5 minut (napisy)
Piękna i gotowa do wyjścia w 5 minut (napisy)
Jak zrobić makijaż, żeby nie pobrudzić ubrania?
Jak zrobić makijaż, żeby nie pobrudzić ubrania?
Jak makijaż oka może zmienić jego kształt
Jak makijaż oka może zmienić jego kształt
Rozświetlona twarz na wiosnę
Rozświetlona twarz na wiosnę
Jak nadać piękny kształt ustom wyłącznie makijażem?
Jak nadać piękny kształt ustom wyłącznie makijażem?
Makijaż i pielęgnacja w jednym
Makijaż i pielęgnacja w jednym
Letni makijaż powinien być lekki i wygodny. Wie o tym doskonale makijażystka Marta Gąska, która zaprezentowała urodowe triki w Dzień Dobry TVN. Ekspertka pokazała, jak jednym kosmetykiem można wykonać cały makijaż. O czym warto pamiętać, przygotowując letni make-up?

Prosty makijaż na lato - Jak go zrobić?

Wakacje to czas, kiedy nasz makijaż może być lekki i świetlisty. W ciepłe miesiące stawiamy na delikatnie opalone policzki i "świeży look". Jak powszechnie wiadomo - opalanie twarzy nie jest wskazane, jeśli boimy się zmarszczek i przebarwień. Z tego powodu makijażystka Marta Gąska proponuje skorzystanie z bronzera, który nada naszej buzi efekt "muśnięcia słońcem". Gościni nałożyła produkt na czoło, kości policzkowe oraz czubek nosa modelki obecnej w studiu.

- Bardzo mięciutkim pędzelkiem nakładamy, łagodnie. Nie trzeba wiele, żeby na buzi pojawiło się słoneczko - tłumaczyła ekspertka.

Makijaż jednym kosmetykiem

Gdy jesteśmy w podróży i nie mamy przy sobie całej kosmetyczki, tego samego bronzera, który pokolorował nam policzki, możemy użyć, by podkreślić powieki. Nałożony mniejszym pędzelkiem ma oko, odpowiednio rozprowadzony, otworzy nasze spojrzenie. Tym samym produktem możemy wykonturować też nasze usta.

- Do tego tylko błyszczyk. Mamy piękny summer look, bardzo prościutki, dla każdej z pań, w każdym wieku, niezależnie od typu urody. [...] To jest bardzo proste, miłe i przyjemne. To jest bardzo mocno w trendach, bardzo minimalistyczny, bo wtapia się w skórę - podsumowała Marta Gąska.

Jak podkreśliła gościni: - "Niech nas nie ograniczają nazwy produktów" i tym samym zachęciła do własnych eksperymentów. Jeden kosmetyk może być wykorzystany na kilka sposobów, niekoniecznie tylko do ust czy wyłącznie do policzków.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Porady makijażowe
Porady makijażowe

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?