Joanna Koroniewska o Hiszpanii. Za co pokochała ten kraj?  

Źródło: Dzień Dobry TVN
Joanna Koroniewska o życiu w słonecznej Hiszpanii
Joanna Koroniewska o życiu w słonecznej Hiszpanii
Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Joanna Koroniewska już jakiś czas temu postanowiła razem z rodziną zamieszkać w Hiszpanii. Jak wygląda jej życie w tym pięknym i bardzo słonecznym miejscu? O tym aktorka opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim.  

Joanna Koroniewska o Hiszpanii

Joanna Koroniewska wyznała, że na południe Hiszpanii ona i jej rodzina trafili przez przypadek. - Bardzo chciałam mieć gdzieś małe mieszkanko nad morzem w Polsce, ale nie było mnie na nie stać i tutaj było taniej. Mam tu po prostu znajomych, którzy od lat przyjeżdżają. Jeden z takich czołowych artystów Piotruś Gąsowski, też bardzo mnie namawiał na to miejsce - powiedziała Joanna Koroniewska.

Warto dodać, że wielu Polaków decyduje się zakupić dom, mieszkanie właśnie w tej części Hiszpanii. - Nas jest tutaj bardzo dużo, ale też część decyduje się na domek wakacyjny, a później przechodzi na tryb pracujący, tutaj zdalnie, a to potem przenosi się tu na stałe - dodała aktorka.

Jak Joanna Koroniewska łączy pracę zawodową z wyjazdami do Hiszpanii?

- Bardzo blisko jest ta Hiszpania jedyne 3 godziny lotu samolotem i staram się w ten sposób równoważyć ten czas, żeby jednak móc tu bywać jak najczęściej. Nasza starsza córka jest w szkole, to jest trudniejsze, ale ma tatę, więc oni najczęściej przyjeżdżają razem, a my z Helenką siedzimy tutaj bardzo, bardzo długo - wyjaśniła.

Artystka wyznała w rozmowie z Mateuszem Hładkim, że musieli włożyć bardzo dużo pracy, aby urządzić swoje nowe lokum. - Generalnie mamy sytuację taką, że my bardzo często wyrzucamy wszystko ze środka i nawet wstawiamy nowe okna. To, co jest ważne, to my od początku do końca robimy wszystko sami. Wszystkie meble, wszystko, staram się i robię, kupuje sama. Jestem taką królową przecen, wszystko staram się sprowadzać i robię tak, żeby były jak najtańsze, ale najlepszej jakości - powiedziała.

Warto dodać, że aktorkę już niedługo będzie można zobaczyć na dużym ekranie. Co to z projekt? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Matusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości