Jak przedłużyć stosunek domowymi sposobami lub ćwiczeniami?

Całująca się para
Fot. Yuri Arcurs/ Getty Images
Dla niektórych partnerów wizyta w sypialni i gorąca atmosfera trwają zdecydowanie za krótko. Istnieją pewne metody na to, jak przedłużyć stosunek zarówno u mężczyzny, jak i u kobiety.

Wystarczy kilka sprawdzonych ćwiczeń oraz trików podczas stosunku, które możesz wykorzystać. Wtedy na pewno zbliżenia będą dłuższe i bardziej przyjemne. Dowiedz się, jak przedłużyć stosunek u mężczyzny i kobiety.

Jak przedłużyć stosunek - domowe sposoby

Czy istnieją sposoby na to, jak naturalnie przedłużyć stosunek? Oczywiście, że tak. Najprostszą metodą jest zwiększenie częstotliwości uprawiania seksu. Im częściej kobieta lub mężczyzna przechodzą orgazm, tym każdy kolejny będzie “trudniej” uzyskać. Ta metoda jest przeznaczona dla par, które chcą wydłużyć namiętne chwile w sypialni.

Kiedy nie wiesz, w jaki sposób przedłużyć stosunek w domu , wybierz prysznic lub wannę. Woda doprowadza do zmniejszenia pobudzenia seksualnego. Dzięki niej na pewno dłużej można pozwolić sobie na penetrację.

Istnieją także tzw. prezerwatywy o zwiększonej grubości, które ograniczają docieranie bodźców podczas penetracji. Działają zarówno na kobietę, jak i mężczyznę. Można także skorzystać z kremów i żelów, które opóźniają wytrysk.

Jak przedłużyć stosunek płciowy tabletkami?

Jeśli nie działają naturalne metody na to, jak przedłużyć stosunek - tabletki mogą okazać się pomocne. Przedwczesny wytrysk może być chorobą, którą warto zwalczyć farmakologicznymi sposobami lub psychoterapią. O tym, jak przedłużyć stosunek płciowy u mężczyzny, dowiesz się u seksuologa. Czasem może się okazać, że jest to podłoże psychologiczne lub biologiczne , np. niedoczynność tarczycy, infekcje układu moczowego, zaburzenia nastroju czy konflikty w partnerstwie.

U seksuologa dowiesz się, jak przedłużyć stosunek i jak zwalczyć ten problem wraz z partnerką. W niektórych przypadkach tabletki mogą okazać się jedyną skuteczną metodą, aby w sypialni było przyjemnie i bez stresu.

Jak przedłużyć stosunek u mężczyzny - ćwiczenia

Warto wiedzieć, jak przedłużyć stosunek naturalnie za pomocą prostych ćwiczeń podczas zbliżenia. Nie będą one miały wpływu na jakość seksu ani nastrój partnerów. Poproś mężczyznę o to, aby robił krótkie przerwy, czyli np. wprowadził członka głęboko do pochwy i zatrzymał się na chwilę. Zadziała to zarówno na jedną, jak i drugą osobę.

Jeśli nie wiesz, jak przedłużyć stosunek u mężczyzny - domowe sposoby i regularne ćwiczenia mogą okazać się najlepsze. Spróbuj regularnie przeprowadzać trening i mastrubować partnera, a tuż przed wytryskiem robić przerwę. W ten sposób mężczyzna będzie wiedział, kiedy nadchodzi czas szczytowania i zapanuje nad tym w łóżku.

Kolejną metodą na to, jak można przedłużyć stosunek, jest zamknięcie oczu podczas zbliżenia. Widok nagiej partnerki oraz ruchów w czasie seksu dodatkowo nakręca i przyspiesza orgazm. Może okazać się to trudne dla mężczyzny, jednak jest skuteczne. Na pewno sprawdzi się, kiedy problem przedwczesnego wytrysku nie jest na tyle rozwinięty, by pojawiać się za każdym razem.

Następną metodą na to, jak przedłużyć stosunek u mężczyzny , to wyciągnięcie członka z pochwy tuż przed wytryskiem i ściśnięcie go na kilka sekund, aby kciuk naciskał na wędzidełko, a palce były w rowku żołędzi.

Każda kobieta powinna znać sztuczki na to, jak przedłużyć stosunek u mężczyzny naturalnie, bo to właśnie płeć męska szybciej dochodzi do momentu szczytowania, a sam orgazm jest krótszy.

Nadal nie wiesz, jak przedłużyć stosunek u mężczyzny? Spróbuj porozmawiać o swoich potrzebach. Może okaże się, że jest jakiś problem natury psychologicznej i rozwiążecie go zwyczajną rozmową.

Jak przedłużyć stosunek z kobietą?

Jak mężczyzna może przedłużyć stosunek, aby wydłużyć kobiece uniesienia? Najprościej jest - tak jak u mężczyzny - tuż przed szczytowaniem zrobić przerwę . Ale jest też kilka domowych metod na to, jak skutecznie przedłużyć stosunek, aby przyjemności było jeszcze więcej i to dla obojga.

Jedną z metod na to, jak przedłużyć stosunek bez prezerwatywy , jest ćwiczenie mięśni Kegla. Trening polega na zaciskaniu mięśni , dokładnie w ten sam sposób, kiedy napina je się przy wstrzymywaniu moczu. Warto sprawdzić podczas stosunku, czy zaciskanie mięśni pobudza do szczytowania, czy odwrotnie i regularnie to ćwiczyć w ciągu dnia, a następnie powtarzać w łóżku.

Na kobietę może także zadziałać technika, w której partner podczas penetracji robi najpierw więcej pchnięć płytkich i mniej głębokich, przechodząc stopniowo do mniejszej ilości płytkich, a większej głębokich pchnięć. Dzięki temu można przedłużyć stosunek nawet o kilkanaście minut.

Teraz już wiesz, jak przedłużyć stosunek - naturalne metody, ćwiczenia i regularny trening to klucz do długiej i namiętnej nocy.

Zobacz film: Droga do kobiecej rozkoszy. Źródło Dzień Dobry TVN

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości