Pogoda

Pogoda na wtorek 29 listopada. Nad Polską tworzy się granica między jesienią a zimą

Pogoda

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
x-news/TVN Meteo
Prognoza pogody na 28, 29, 30 listopada 2022
Prognoza pogody na 28, 29, 30 listopada 2022x-news/TVN Meteo
wideo 2/4

Nad Polską i większą częścią Europy zawisł stabilny, mroźny wyż, który blokuje przedostawanie się ciepłego powietrza. Tworzy się granica między jesienią a zimą. Sprawdź prognozę pogody na wtorek 29 listopada 2022. 

Pogoda na wtorek 29 listopada - prognoza

We wtorek niemal w całym kraju będzie pochmurno, tylko na północnym zachodzie wyjrzy słońce. Tam też najcieplej, do 3 stopni Celsjusza. Podobnie, acz bez przejaśnień, na Dolnym Śląsku. Na południu kraju do 2 stopni Celsjusza, a w centrum maksymalnie 1 st. C. Najzimniej na wschodzie kraju, do -2 st. C., a do tego możliwe opady śniegu. 

Pogoda na wtorek 29 listopada w Warszawie - prognoza

We wtorek 29 listopada w Warszawie pochmurno. Termometry wskażą maksymalnie 1 stopień Celsjusza, jednak temperatura odczuwalna będzie poniżej zera. W nocy nieco chłodniej i wciąż dużo chmur. Termometry wskażą do -1 stopnia Celsjusza, jednak temperatura odczuwalna może być znacznie niższa, nawet do -9 st. C. Wiatr umiarkowany od 11 do 13 km/h. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: x-news/TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Johanne Stenbak Hendriksen/EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości