Pogoda

Pogoda na poniedziałek 28 listopada. Nad Polską zawiśnie zgniły wyż

Pogoda

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN Meteo/x-news
Prognoza pogody na 27, 28, 29 listopada 2022
Prognoza pogody na 27, 28, 29 listopada 2022x-news/TVN Meteo
wideo 2/4

Pogodę kształtować będzie układ wysokiego ciśnienia znad Rosji, nazywany zgniłym wyżem. Za jego sprawą w kraju mogą pojawić się opady śniegu, deszczu ze śniegiem lub mżawka. Będzie również mgliście. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek 28 listopada.

Prognoza pogody na poniedziałek 28 listopada

W poniedziałek w całej Polsce duże zachmurzenie, przejaśnienia wystąpią jedynie w zachodniej części kraju. Na północnym wschodzie możliwe opady śniegu od 1 do 2 cm. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków wschodnich. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - do 5 stopni Celsjusza, na północnym zachodzie do 4 st. C., a na południu i w centrum kraju - do 2 st. C. Najzimniej na wschodzie - tam termometry wskażą do -1 stopnia Celsjusza.

Pogoda na poniedziałek 28.11.2022 - Warszawa

W poniedziałek w Warszawie będzie pochmurno, jednak bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 1 stopień Celsjusza, jednak odczuwalna będzie nieco niższa, bo do -2 st. W nocy chłodniej i wciąż dużo chmur - do -3 st. C., a temperatura odczuwalna wyniesie nawet do -10 st. C. Wiatr umiarkowany będzie wiał z prędkością 12/13 km/h. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN Meteo/x-news

Źródło zdjęcia głównego: Svetl/Getty Images

Pozostałe wiadomości