Pogoda na środę, 8 lutego. Czy będzie padał śnieg?

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
TVN Meteo/IMGW
Pogoda na 7-9.02.2023

Pogodę w Polsce w dalszym ciągu kształtują dynamiczne niże, które przyniosły długo oczekiwane, zwłaszcza w ferie, opady śniegu. Czy zima zostanie z nami w kolejne dni? Sprawdź prognozę pogody na środę, 8 lutego 2023 r. 

Prognoza pogody na środę, 8 lutego 2023 r.

We środę niemal w całej Polsce zza chmur wychyli się słońce, ale będzie nieco chłodniej niż w poprzednie dwa dni. Na termometrach temperatura będzie wahać się od -4 st. C na południowym wschodzie do 3 st. C na północnym zachodzie kraju. W centrum i na północnym wschodzie -1 st. C, na południowym zachodzie 1 st. C. Opadów śniegu mniej, pojawią się tylko w górach.

Pogoda w środę 8 lutego 2023 r. - Warszawa

W środę w Warszawie kolejny zimowy, słoneczny dzień. W ciągu dnia temperatura będzie wynosić -1 st. C. Nieco chłodniej będzie wcześnie rano i wieczorem, słupki rtęci spadną do nawet -6 st. C. Lekki wiatr będzie wiał z prędkością do 10 km/h. Nie są prognozowane opady śniegu.

Więcej o pogodzie przeczytasz na TVN Meteo

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: TVN Meteo/IMGW

Źródło zdjęcia głównego: Andrew Bret Wallis/Getty Images

Pozostałe wiadomości