Co warto obejrzeć w TVN 7 w tym tygodniu? Po raz pierwszy na antenie będzie można zobaczyć "Jokera"

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Materiały Prasowe
Oscary 2023. Polski film "IO" został nominowany
Oscary 2023. Polski film "IO" został nominowanyx-news
wideo 2/14

W najbliższym tygodniu będziemy mieli okazję obserwować iście marcową pogodę, a to oznacza, że to idealna okazja, aby zasiąść przed telewizorem. Co w tym tygodniu warto obejrzeć w TVN7? Nie zabraknie wielkich emocji. 

Poniedziałek 27.03 na TVN 7

"Papiery na szczęście" - odcinki 226 i 227

W poniedziałek wszyscy fani serialu "Papiery na szczęście" będą mogli obejrzeć dwa kolejne odcinki.

Film "Sekrety i grzeszki" (2011)

Ronny (Vince Vaughn) odkrywa, że żona jego przyjaciela ma romans. W efekcie zastanawia się, co powinien zrobić. Postanawia po cichu przeprowadzić śledztwo. Jak mu się uda? To film z gatunku komedii i dramatu, zatem będą chwile pełne wzruszeń, ale i przezabawne momenty.

Wtorek 28.03 na TVN 7

Film "Nie kłam kochanie" (2008)

Główna bohaterka - Ania (Marta Żmuda Trzebiatowska) ma jedno marzenie. Chce poznać partnera, który ją pokocha. Młodej i wrażliwej dziewczynie wpada w oko przystojniak z klasą - Marcin (Piotr Adamczyk), wielbiciel krótkich znajomości i kosztownych rozrywek. Nie dostrzega on w pierwszej chwili Ani, jednak kiedy wpada w problemy wszystko się zmienia. Jak potoczą się losy dwóch zupełnie różnych osób? Czy odnajdą wspólny język?

Środa 29.03 na TVN 7

Film "Dunkierka" (2017)

Film opowiada historię uwięzionych na plaży żołnierzy Brytyjskich i aliantów. Muszą stawić czoła z siłami przeciwnika i spróbować dokonać niemożliwego. Akcja filmu rozgrywa się zarówno na lądzie, na morzu, jak i w powietrzu, a myśliwce toczą podniebny ból nad kanałem La Manche, próbując chronić bezbronnych walczących na ziemi. Na pomoc ruszają także niewielkie łodzie, na których znajdują się nie tylko wojskowi, ale i cywile, którzy pragną pomóc, ryzykując własnym życiem.

Czwartek 30.03 na TVN 7

Film "Kod dostępu" (2001)

Odkąd Stanley Jobson włamał się do systemu FBI, ma zakaz zbliżania się do firm komputerowych. Mimo to utalentowany haker zmuszony jest do powrotu na przestępczą ścieżkę, ponieważ ktoś ma na niego haki. W rolach głównych zobaczymy Hugh Jackmana i Johna Travoltę w filmie Dominica Seny.

Piątek 31.03 na TVN 7

Film "Masz wiadomość" (1998)

Kathleen Kelly po matce odziedziczyła nie tylko miłość do literatury, ale również księgarnię w Nowym Jorku. Była ona niczym dom pełen książek, a nie miejsce pracy. Jednak życie nie jest takie proste, jej biznesowi zagraża najpotężniejszy na rynku wydawca, a miłość jej życia odchodzi do innej. Na pomoc przychodzi anonimowy przyjaciel z internetu, z którym od lat wymieniała się e-mailami. Umawiają się na randkę, jednak widok osoby, która się zjawi, z pewnością nie ucieszy Kathleen.

Sobota 01.04 na TVN 7

Film "Godzilla"

Najsłynniejszy w historii potwór z Japonii powraca w wielkim stylu. Wszyscy fani filmów akcji powinni zasiąść przed telewizorami. Przed wami poruszająca historia o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Radioaktywne monstrum wynurza się z głębin i rusza w świat, aby przywrócić równowagę. Kolejna część filmu będzie emitowana w kolejną sobotę.

Niedziela 02.04 na TVN 7

Film "Joker" (2019)

"Joker" w reżyserii Todda Phillipsa podbił serca nie tylko fanów komiksu, ale również osób, które niespecjalnie interesowały się losami superbohaterów. To tragiczna historia niezrozumianego przez ludzkość komika, który popada w obłęd. Cały świat zdaje się staczać i dążyć ku zupełnej degeneracji. Po raz pierwszy w TVN7 będzie można zobaczyć poruszającą historię Arthura Flecka, którego zagrał Joaquin Phoenix. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Materiały Prasowe

Źródło zdjęcia głównego: cyano66/Getty Images

Pozostałe wiadomości