Porady stylistki

Efektowna metamorfoza doradczyni podatkowej. Sprawdźcie, jak zmieniła się pani Lucyna

Porady stylistki

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
B. Zalewska, N. Górska
Metamorfoza walentynkowa

W cyklu "Raz, dwa, trzy, piękna ty" Łukasz Urbański, Kasia Zaremba i Ewelina Rydzyńska przeprowadzili metamorfozę Lucyny Lademann. Wspólnie odmienili jej fryzurę, styl i makijaż. Jak się zmieniła? Sprawdźcie w naszym wideo.

Lucyny Lademann - bohaterka metamorfozy Dzień Dobry TVN

Do metamorfozy wykonanej przez naszych specjalistów zgłosiła się 53-letnia mieszkanka Gdańska, Lucyna Lademann. Od lat pracuje jako doradczyni podatkowa w kancelarii, którą założyła ponad 20 lat temu wspólnie z mężem Wojciechem. Jest mamą dwóch córek, a także babcią 2,5-letniego wnuczka. Od zawsze starała się ubierać elegancko, bo na co dzień pracuje i ma kontakt z ludźmi. Nie nadąża na siłę za modą i kieruje się intuicją. Zgłosiła się do metamorfozy Dzień Dobry TVN, ponieważ liczyła na dużą zmianę.

- Zbyt dużo czasu spędzonego w kancelarii spowodowało, że zadbanie o swój wizerunek zeszło na dalszy plan. Też ta pandemia ograniczyła możliwość chodzenia po sklepach. Zresztą to nigdy nie było moim konikiem. Na co dzień stawiam na wygodę. (...) Preferuję styl sportowy - jeansy, bluza. Do pracy staram się jakąś koszulę ubrać. Makijaż nie jest moją mocną stroną. Głównie używam kremu oraz kredki do oczu - mówiła Lucyna Lademann w Dzień Dobru TVN.

Cykl "Raz, dwa, trzy, piękna ty" - Lucyna Lademann

Lucyna Lademann w Dzień Dobry TVN pokazała się zupełnie odmieniona w dwóch odsłonach - codziennej i wieczorowej. Wiadomo, że 12 godzin spędziła u fryzjera Łukasza Urbańskiego, który zmienił jej kolor włosów na rudy. Kasia Zaremba w pierwszej stylizacji postawiła na prosty, odmładzający makijaż, który jest bardzo szybki w wykonaniu. Ewelina Rydzyńska z kolei kiedy usłyszała, że pani Lucyna nie przepada za marynarkami, stwierdziła, że ubierze ją właśnie w marynarkę.

- Zawsze, jak pracuję z ludźmi, to działam na kontrze. Jeżeli kobiety lubią bardzo kobiecy styl, to staram się im zaproponować coś bardziej w męskim charakterze, tylko po to, żeby pokazać, że te nasze uprzedzenia i ograniczenia są tylko i wyłącznie w nas. (...) To jest bardzo prosta stylizacja i od takich basicowych stylizacji kobiety powinny wychodzić. (...) Dzisiejsza metamorfoza Lucyny pokazuje nam to, że wiek jest tylko i wyłącznie cyfrą - stwierdziła Ewelina Rydzyńska w naszym programie.

Następnie Lucyna Lademann pokazała się w wersji wieczorowej i wystąpiła w czerwonej długiej sukni. Miała wówczas makijaż w wersji glow, czyli dużo błysku, który wygląda naturalnie i rozświetlony dekolt. Włosy zostały natomiast spięte w nonszalancki kucyk.

Walentynkowa metamorfoza Lucyny - poprawka
Walentynkowa metamorfoza Lucyny - poprawka Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: B. Zalewska, N. Górska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości